Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Dwupokojowy apartament z balkonem i spektakularnym widokiem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Angel Wings na wrocławskim Przedmieściu Oławskim.

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować elegancki i przestronny dwupokojowy apartament z balkonem i spektakularnym widokiem, zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Angel Wings na wrocławskim Przedmieściu Oławskim.

Dwupokojowy apartament o powierzchni 50 metrów kwadratowych mieści się na siódmym piętrze nowoczesnego apartamentowca Angel Wings oraz składa się z przestronnego salonu połączonego z otwartą kuchnią, dużej sypialni, połączonej przeszkleniem z designerską łazienką wyposażoną w kabinę prysznicową oraz wannę, a także przestronnego hallu wejściowego. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD oraz klimatyzację i ogrzewanie podłogowe. Niewątpliwym atutem apartamentu jest balkon wykończony deską tarasową, z którego rozciąga się spektakularny widok na ujście rzeki Oławy do Odry, Hydropolis, kolejkę linową Polinka, Wyspę Zwierzyniecką i kompleks Politechniki Wrocławskiej.

Angel Wings to nowoczesny kompleks mieszkalny znajdujący się we Wrocławiu. Ten atrakcyjny budynek wyróżnia się zarówno swoim wyjątkowym designem, jak i funkcjonalnością. Zlokalizowany w dogodnym miejscu, Angel Wings oferuje mieszkańcom wygodę i komfort w codziennym życiu. Wnętrza budynku zostały starannie zaprojektowane, aby zapewnić najlepszą jakość życia. Dzięki różnorodnym udogodnieniom oraz przemyślanym rozwiązaniom architektonicznym mieszkańcy mogą cieszyć się nowoczesnym stylem życia. Angel Wings to nie tylko miejsce zamieszkania, ale także przestrzeń, która sprzyja aktywności społecznej i relaksowi. Poza funkcjonalnością budynek oferuje również atrakcyjne widoki oraz dostęp do licznych udogodnień, tworząc wyjątkową atmosferę dla mieszkańców.

Inwestycja zlokalizowana jest w pobliżu Placu Dominikańskiego zaledwie 800 metrów od Rynku. Przystanki autobusowe i tramwajowe na Placu Dominikańskim gwarantują szybki dojazd transportem publicznym do wszystkich dzielnic Wrocławia.

Cena 4900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (830 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (250 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19456
Miasto
Ulica
Powierzchnia
50 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
2km
Piętro
7
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Data aktualizacji
06-11-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19456
Cena za miesiąc
4 900 PLN
constant.rent per m2/m2
98 PLN

Cena 4900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (830 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (250 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Krzyki

Krzyki - różnorodna dzielnica od przedwojennych kamienic po nowe bloki

Krzyki to lokalna nazwa dla dzielnic, które mieszczą się w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Krzyki to lokalna nazwa dla dzielnic, które mieszczą się w południowo-wschodniej części Wrocławia.

Może Cię również zainteresować: