Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Ultra nowe mieszkanie z 1 sypialnią, balkonem i garażem w nowej inwestycji Greendustry w sercu Zabłocia

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować jasne, ustawne mieszkanie z 1 sypialnią w nowo wybudowanej inwestycji Greendustry na Zabłociu. Mieszkanie posiada zachodnią ekspozycję, z oknami wychodzącymi na ul. Romanowicza. 

Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 50.03 m2 na jednym poziomie i posiada przestrzenny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na loggię o wielkości 3.22 m2. W mieszkaniu jest jedna sypialnia, łazienka i przedpokój. 

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. 

Greendustry zaoferuje nowy poziom luksusu i prestiżu na postindustrialnym Zabłociu. Kompleks będzie adresem docelowym wśród innych znanych miejsc w okolicy, w tym ekskluzywnego akademika LivinnX, Muzeum Fabryki Schindlera, MOCAK-u (Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie), Akademii Krakowskiej im. A Frycza Modrzewskiego; oraz parków biznesowych, w tym Zabłocie Business Park, Orange Business Park, Enterprise Business Park i Ocean Business Park, a wszystko to w odległości kilkuminutowego spaceru od inwestycji. Kompleks wyróżnia się industrialnym wyglądem na trzech poziomach z podziemnym garażem, częścią handlową na parterze i lobby z portiernią. Na dachu budynku znajduje się ogólnodostępny ogród, a na tyłach kompleksu plac zabaw z dostępem do przebieralni i WC. Kompleks powstaje w 2 etapach, pierwszy ma zostać oddany do użytku w II kwartale 2023 roku, a drugi w IV kwartale 2024 roku.

W ciągu ostatniej dekady Zabłocie przeszło wielką przemianę z dzielnicy przemysłowej w miejsce docelowe do życia i pracy. W ostatnich latach otwarto wiele sklepów i restauracji, które tchnęły nowe życie w tę okolicę. Tramwaje łączą Zabłocie ze wszystkimi innymi dzielnicami Krakowa, a Dworzec PKP Zabłocie obsługuje zarówno pociągi podmiejskie, jak i dalekobieżne, z regularnymi połączeniami z krakowskim lotniskiem w Balicach. Stare Podgórze, Kazimierz i Stare Miasto znajdują się w odległości krótkiego spaceru lub przejażdżki rowerem, a Galeria Kazimierz znajduje się po drugiej stronie Wisły. Nowa kładka dla pieszo-rowerowa połączy Zabłocie z Kazimierzem w połowie 2023 roku.

Cena 3900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (835 PLN) + media (120 PLN) + miejsce w parkingu podziemnym (400 PLN brutto ) + Internet (120 PLN)

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu poznania szczegółów tego wyjątkowego rozwoju i dostępności.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20011
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
51 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
3km
Piętro
1
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Data aktualizacji
20-03-2024
Balkon
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 20011
Cena za miesiąc
3 900 PLN
constant.rent per m2/m2
76 PLN

Cena 3900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (835 PLN) + media (120 PLN) + miejsce w parkingu podziemnym (400 PLN brutto ) + Internet (120 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Ultra nowe mieszkanie z 1 sypialnią, balkonem i garażem w nowej inwestycji Greendustry w sercu Zabłocia - plan

Przewodnik po dzielnicy Zabłocie

Zabłocie - nowoczesne postindustrialne miasto

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

Ambitny projekt mieszkalny, zorganizowany wokół słynnej fabryki Schindlera oraz znakomitego muzeum sztuki nowoczesnej - na pofabrycznych przestrzeniach przemysłowej dzielnicy.

GreenDustry Zabłocie

City: Kraków Street: Tadeusza Romanowicza Region: Podgórze Subregion: Zabłocie Level: 4 Status: existing
City: Kraków Street: Tadeusza Romanowicza Region: Podgórze Subregion: Zabłocie Level: 4 Status: existing

Ta innowacyjna inwestycja wyróżnia się na tle planu miasta dzięki połączeniu życia miejskiego z naturą. Zielone dziedzińce otoczone niską zabudową stanowią wyjątkową przestrzeń, która pozwala na zrównoważony tryb życia, pozwalając jednocześnie cieszyć się bliskością natury. Rozpoczęta budowa w pierwszym kwartale 2021 roku została oddana do użytku już 2023 ro...

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.