Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Pięknie urządzony apartament przy ul. Kościuszki na Salwatorze

Prezentujemy Państwu nowe, pięknie urządzone mieszkanie zlokalizowane na krakowskim Salwatorze.

Mieszkanie o powierzchni 51 m2, zlokalizowane jest na drugim piętrze nowo odrestaurowanej kamienicy.  Posiada w pełni wyposażony aneks kuchenny, przestronny salon, sypialnię oraz łazienkę. Mieszkanie jest nowe, wykończone dobrej jakości materiałami oraz w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia się.

Dwie kamienice z 1910 i 1911 roku zyskały nowe życie, a cała nieruchomość została zaprojektowana zgodnie z ideą Bauhausu.  Inwestycja jest połączeniem historii od ulicy Kościuszki i współczesnych rozwiązań od strony Wisły, nie zapominając o najlepszych w Krakowie widokach na Wisłę oraz Wawel.  Pięciopiętrowy budynek wyposażony jest windę.

Inwestycja zlokalizowana jest na Salwatorze, przy ulicy, która prowadzi do historycznego centrum miasta.  Najważniejsze atrakcje historyczne znajdują się w bliskiej odległości - Wawel, Rynek Główny, Kazimierz, Błonia. Mieszkańcy mają dostęp do licznych lokali gastronomicznych, galerii i muzeów.  Lokalizacja przy Bulwarach Wiślanych, to wymarzone miejsce dla miłośników sportów-  okoliczne ścieżki, błonia i parki to najpopularniejsze miejsca do wypoczynku i rekreacji. Przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniają szybkie połączenie z resztą Krakowa. Park w odległości 200 mPrzystanek w odległości 150 m

Cena 3400 PLN netto (+ 23 % VAT) miesięcznie + czynsz administracyjny (640 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z naszym biurem w Krakowie.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19900
Miasto
Dzielnica
Inwestycja
Powierzchnia
51 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
2km
Piętro
2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
12-04-2024
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca

Koszty

Ref: 19900
Cena za miesiąc
3 400 PLN
constant.rent per m2/m2
67 PLN

Cena 3400 PLN netto (+ 23 % VAT) miesięcznie + czynsz administracyjny (640 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Duo Residence

Development
Development

Prestiżowa inwestycja na Salwatorze Duo Residence to inwestycja łącząca wielkomiejski styl, szacunek do tradycji i bliskość terenów rekreacyjnych na łonie natury. Historia budynku Projekt przywrócił dawny blask dwóm historycznym kamienicom z 1910 i 1911 roku, nadając im nowoczesny styl i rozwiązania technologiczne na miarę dzisiejszej sztuki budowlanej. O...

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.