Apartament na Starym Mieście w prestiżowej inwestycji - Studencka 25 - Studencka, Kraków - for-rental, ref. 14760 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Apartament na Starym Mieście w prestiżowej inwestycji - Studencka 25


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić studio o powierzchni 20 m2 z dodatkowa antresola o powierzchni ok. 8 m2, lokalizowany na pierwszym pietrze odremontowanej kamienicy z windą.

Na podany metraż składa się pokój z aneksem kuchennym, łazienka, antresola oraz przedpokój. Studio jest bardzo wysokie, słoneczne. Wykończone jest w stylu loftowym. Z okna rozpościera sie bardzo ładny widok na zadbane budynki.

Studencka 25 to inwestycja zrealizowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Zabytkowa klatka schodowa, z polichromią na suficie, ręcznie wykonaną stalową balustradą i posadzką wyłożoną płytkami ceramicznymi, podkreśla historyczną wartość wnętrz. Zabudowa od strony dziedzińca powiększona została o obiekt mieszkalny - oranżerię nawiązującą do stojącej naprzeciwko, zabytkowej oficyny. Wysokie sufity i okna tworzą nowoczesną przestrzeń, która inspiruje do tworzenia nieprzeciętnych aranżacji wnętrz. Wykorzystanie współczesnych materiałów zapewnia konstrukcji lekkość i wpisuję się w ambitne założenie zachowania ciągłości między architekturą zabytkową, a nowoczesną. W budynku znajduje się winda.

Ulica Studencka jest spokojną, elegancką ulicą znajdującą się 5 minut spacerem od Rynku Głównego. W pobliżu znajduje się wiele restauracji, szkół oraz sklepów. Lokalizacja pozawala korzystać z uroków Plant, Parku Jordana oraz zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Cena 1900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (300 PLN) + media (60 PLN)

Prosimy o kontakt z naszym biurem w przypadku zainteresowania ta ofertą.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
nowa oferta
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14760
Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
1 900 PLN
(416 EUR)

cena/M2
95 PLN

Powierzchnia
20m2

Sypialnie
studio

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
1

niedawna aktualizacja
25-03-2020