Luksusowy 3 pokojowy apartament w centrum Krakowa, Rezydencja Pod Złotym Globem - Krzywa , Kraków - for-rental, ref. 15047 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy 3 pokojowy apartament w centrum Krakowa, Rezydencja Pod Złotym Globem


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje nietuzinkowy, nowoczesny dwusypialniany apartament w centrum Krakowa w Rezydencji Pod Złotym Globem.

Przedstawiana nieruchomość ma powierzchnię 70 m2 i znajduje się na 5-tym, przedostatnim piętrze, posiada balkon z widokiem na miasto. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, 2 łazienek oraz garderoby. Apartament jest w pełni wyposażony w wysokiej klasy sprzęt RTV i AGD, posiada klimatyzację. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej prestiżowa lokalizacja. W mieszkaniu jest centralna klimatyzacja i ogrzewanie kanałowe oraz inteligentny system zarządzania. Wnętrze urządzone w nowoczesnym, eleganckim i ponadczasowym stylu.

Rezydencja Pod Złotym Globem to nowoczesny apartamentowiec z 2010 roku z parkingiem podziemnym. W budynku zastosowano wykończenie części wspólnych z najwyższej jakości materiałów tj granit, marmur, mosiądz połączony ze szkłem, kamienie szlachetne. Atuty budynku: nowoczesna klimatyzacja systemu Daikin, stacja pogodowa, własna stacja uzdatniania wody, panele słoneczne, monitoring, kontrola dostępu, cichobieżne windy osobowe, dwie recepcje.

Rezydencja znajduje się na skrzyżowaniu ulic Krótkiej i Krzywej, to jest w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Długiej, Starego Kleparza, ulicy Filipa, Plant i Starego Miasta. Spacerem w 5 minut dotrzemy do Galerii Krakowskiej, Dworca Głównego i Rynku.

Cena 3900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (100 PLN)

Prosimy o kontakt z firmą Hamilton May celem uzyskania dalszych informacji i umówienia prezentacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15047
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 900 PLN
(886 EUR)

cena/M2
56 PLN

Powierzchnia
70m2

Sypialnie
2

łazienki
2

od centrum
1km

piętro
5

data aktualizacji
21-07-2020