Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem w prestiżowym kompleksie Angel Wawel - Koletek, Kraków - for-rental, ref. 13957 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Eleganckie, dwupokojowe mieszkanie z balkonem na wynajem w prestiżowym kompleksie Angel Wawel


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May pragnie zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w nowo powstałym kompleksie mieszkalnym Angel Wawel.

Apartament o powierzchni 33 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym (z salonu wyjście na balkon), sypialni i łazienki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w bardzo wysokim standardzie. Dodatkowo dostępne jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym w budynku.

Kompleks Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióstr Koletek. Poddane gruntownej renowacji i powiększone o nowoczesny budynek z ogrodem stworzyły zamkniętą, intymną przestrzeń. Wśród udogodnień mieszkańcy znajdą całodobową ochronę i obsługę konsjerża, podziemny parking, strefę SPA (basen, łaźnia parowa, sauna sucha oraz siłownia), a także dostępną tylko dla lokatorów strefę wspólną, w której przewidziano: piwniczkę na wina, bibliotekę, kino, cafe bar, kącik zabaw dla dzieci i salę gier.
W kompleksie znajdują się także dostępne wyłącznie dla mieszkańców niezwykłe tereny zielone zaprojektowane przez utytułowanego projektanta ogrodów oraz z rzeźbami Bronisława Chromego.

Lokalizacja Angel Wawel u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, jest jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. W najbliższym sąsiedztwie zaczyna się także dzielnica Kazimierz - pełna zabytków kultury historyczna dzielnica żydowska.

Cena 3200 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (800 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (100 PLN ) + opcjonalnie Internet (90 PLN)

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May celem prezentacji nieruchomości.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13957
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
3 200 PLN
(734 EUR)

cena/M2
97 PLN

Powierzchnia
33m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
1km

piętro
Parter

data aktualizacji
09-09-2019