Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Dwupoziomowy apartament 4 pokoje z dużym tarasem zlokalizowany na osiedlu Corte Verona na Grabiszynie.

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament 4 pokoje z dużym tarasem o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, zlokalizowany przy ul. Inżynierskiej w znanym i cenionym Osiedlu Corte Verona w pobliżu Parku Grabiszyńskiego i Centrum Historii Zajezdnia.

Dwupoziomowy apartament o powierzchni 90 metrów kwadratowych mieści się na 6 piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego zrealizowanego w 2010 roku i składa się z przestronnego salonu wraz z otwartą kuchnią, a także dużej sypialni małżeńskiej i łazienki na niższym poziomie, jak również dużej łazienki i dwóch mniejszych sypialni na wyższym poziomie. Apartament jest w pełni urządzony i wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD (lodówka, kuchenka, zmywarka, meble, okap itd.). Dużym atutem apartamentu jest zadaszony taras o powierzchni kilkunastu metrów kwadratowych, wykończony deską tarasową, na który wyjście znajduje się zarówno z salonu, jak i głównej sypialni, wyposażony w meble tarasowe i będący wyśmienitym miejscem do odpoczynku i relaksu na świeżym powietrzu. Apartament ma wschodnią ekspozycję i duża powierzchnia eleganckich drewnianych okien zapewnia mu świetne doświetlenie. Wyśmienita propozycja dla rodziny z dziećmi.

Corte Verona to kameralny kompleks mieszkalno-usługowy, który doskonale wpisuje się w parkowy charakter okolicy. Nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania architektoniczne, wysoki standard wykonania oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe wyróżniają osiedle na tle pozostałych zespołów mieszkalnych Wrocławia. Urozmaicony wyraz architekturze budynku nadają ściany z cegły klinkierowej połączone z dużymi przeszkleniami oraz drewnianymi drzwiami i oknami. Na terenie przyległym do budynku znajduje się wiele inwestycji towarzyszących-od placów zabaw dla dzieci, przez ścieżkę spacerową w zieleni do mini centrum handlowo- usługowego, ogniskującego codzienne życie mieszkańców osiedla. Teren kompleksu jest ogrodzony, a skuteczny system monitoringu i ochrona pozwala mieszkańcom czuć się we własnym domu pewnie i bezpiecznie. Architektura osiedla zapewnia kameralność i bezpieczeństwo otoczenia.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się Centrum Historii Zajezdnia, zespół mieszkalny Kwadrat i  Biurowiec Vega Center. Sąsiedztwo ul. Grabiszyńskiej gwarantuje dostęp do przystanków tramwajowych i autobusowych. W okolicy nie brakuje dobrze rozwiniętej infrastruktury handlowo-usługowej, w tym supermarketów i centrów handlowych. W pobliżu Corte Verona znajduje się również jeden z najpiękniejszych parków - Park Grabiszyński o powierzchni 50 ha. Do jego najpiękniejszych atrakcji należy aleja lipowa, liczne place zabaw, ścieżka zdrowia oraz rozległe polany wypoczynkowe od strony rzeki Ślęży. Dogodne połączenie komunikacyjne z centrum Wrocławia dodatkowo podnosi walory lokalizacji osiedla, z którego w kilka minut można dojechać do pracy, centrum handlowego czy kina.

Cena 7900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1050 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (65 PLN)

Osoby zainteresowane niniejszą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20106
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
90 m2
Sypialnie
3
Łazienki
1
Od centrum
3km
Piętro
6
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
30 Kwietnia 2024
Data aktualizacji
20-03-2024
Telewizja kablowa
Internet
Winda

Koszty

Ref: 20106
Cena za miesiąc
7 900 PLN
constant.rent per m2/m2
88 PLN

Cena 7900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1050 PLN) + media (150 PLN) + opcjonalnie Internet i TV (65 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Grabiszyn

Zachodnia dzielnica zorganizowania wokół gigantycznego parku

Grabiszyn może kojarzyć się z anonimowymi blokami z lat siedemdziesiątych. Głębsze spojrzenie w tę dzielnicę zdradza jednak inną historię.

Grabiszyn może kojarzyć się z anonimowymi blokami z lat siedemdziesiątych. Głębsze spojrzenie w tę dzielnicę zdradza jednak inną historię.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.