Do wynajęcia luksusowy dom położony na osiedlu Parkowe Wzgórze - Mogilany - Parkowe Wzgórze, Mogilany - for-rental, ref. 6809 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Do wynajęcia luksusowy dom położony na osiedlu Parkowe Wzgórze - Mogilany


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje do wynajęcia dom o bardzo wysokim standardzie, położony w ekskluzywnym osiedlu domów jednorodzinnych w Mogilanach - "Parkowe Wzgórze".

Prezentowana nieruchomość o powierzchni 190 m2 składa się z trzech kondygnacji. Poziom 0: Składa się z podwójnego garażu zamykanego na pilot, pomieszczenia gospodarczego, pralni. Poziom 1: przestronny salon z częścią jadalną, która ma wyście na taras oraz w pełni zagospodarowany ogród; nowoczesna w pełni wyposażona oraz umeblowana kuchnia, spiżarnia oraz łazienka z prysznicem. Poziom 2: Przestronne w pełni wyposażone i umeblowane sypialnie. Główna sypialnia ma dostęp do dużego tarasu z którego się rozprzestrzenia widok na piękną okolice. Duża przestronna łazienka w pełni wyposażona z prysznicem oraz wanną, oraz dwie garderoby. Całość domu jest wykończona w bardzo wysokim standardzie z dbałością o każdy szczegół co zapewnia maksymalny komfort dla jego użytkowników. Dom jest wyposażony w nowoczesny piec gazowy dwu-funkcyjny.

Parkowe Wzgórze to coś więcej niż osiedle domków jednorodzinnych. To unikalny kompleks parkowo-willowy o ponadprzeciętnym standardzie i charakterze. Ład urbanistyczny osiedla, designerskie rozwiązania architektoniczne, doskonałe położenie - to tylko niektóre z elementów, które czynią Parkowe Wzgórze miejscem idealnym do zamieszkania.

Osiedle Parkowe Wzgórze jest położone w bardzo spokojnej i cichej lokalizacji zaledwie 15 km od centrum Krakowa, dobrze skomunikowane z Krakowem (dojazd Zakopianką). Teren osiedla strzeżony przez profesjonalną firmę ochroniarską, ogrodzony i monitorowany. Parkowe Wzgórze oferuje place zabaw dla dzieci, fontannę, zadbane miejsca do wypoczynku. W pobliżu dogodne tereny spacerowe i wycieczkowe. Szkoła międzynarodowa International School of Kraków położona jest w Lusinie - ok. 5 km od Parkowego Wzgórza. Położenia osiedla w południowej części Krakowa na wzgórzu, zapewnia mieszkańcom wysoką jakość powietrza górskiego będąc 20 min od centrum Krakowa.

Prezentowana nieruchomość jest idealna dla osób które cenią sobie ciszę i spokój oraz wysoki standard i dbałość o jakość wykończenia. Cena miesięcznego czynszu - 8500 PLN. Koszty dodatkowe według zużycia - prąd, gaz, woda, oraz opłata administracyjna osiedla.

Zapraszamy do oglądania prezentowanej nieruchomości.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 6809
Inwestycja

Miasto
Mogilany


Dzielnica

cena
8 500 PLN
(1 837 EUR)

cena/M2
45 PLN

Powierzchnia
190m2

Sypialnie
4

łazienki
2

od centrum
13km

rozmiar działki
362m2

data aktualizacji
16-11-2021