Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji Ilumi - Jugowicka, Kraków - for-rental, ref. 15061 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji Ilumi


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność przedstawić Państwu piękny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej w południowej części Krakowa.

Oferowany dom składa się z 2 poziomów. Na parterze znajduje się przestronny salon połączony z jadalnią, duża kuchnia, łazienka oraz garderoba. Na piętrze są 3 sypialnie i łazienka. Główna sypialnia jest umeblowana i posiada dużą szafę, dwie pozostałe będą doposażone na życzenie najemcy. Na samym dole znajduje się garaż na dwa samochody oraz kotłownia i pralnia.

Ilumi to kompleks komfortowych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w południowej części Krakowa. Rozwiązania architektoniczne zastosowane w projekcie łączą w sobie elastyczny układ funkcjonalny i unikatowy design z wysoką dbałością o detale.

Południowa część miasta to miejsce pełne światła i zieleni, zapewniające spokój oraz komfort życia z dala od miejskiego zgiełku. Pozostaje przy tym w ścisłym sąsiedztwie z jednym z głównych szlaków komunikacyjnych, m.in. tras tramwajowych i autobusowych. W pobliżu inwestycji znajdują się m.in. Park uzdrowiskowy w Swoszowicach, Sanktuarium Jana Pawła II, galeria Solvay Park, kino Cinema City Zakopianka i klub Racquet Squas oraz hotel wellness & spa Farmona. Lokalizacja inwestycji gwarantuje także dogodny dostęp do centrum oraz tras wylotowych z miasta.

Cena: 5500 PLN miesięcznie + media.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15061
Miasto
Kraków

Ulica


cena
5 500 PLN
(1 249 EUR)

cena/M2
39 PLN

Powierzchnia
140m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
6km

data aktualizacji
06-07-2020