Luksusowy penthouse z pięknym widokiem na Wisłę przy ul. Św Wawrzyńca 21 - św. Wawrzyńca, Kraków - na sprzedaż, ref. 13216 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy penthouse z pięknym widokiem na Wisłę przy ul. Św Wawrzyńca 21


Designerski, ekskluzywny apartament znajduję się w samym sercu Krakowa- Kazimierzu, tuż przy ulicy Św. Wawrzyńca. Nowoczesny apartament usytuowany jest na najwyższym z pięter budynku oddanego do użytku w 2017 r.

Prezentowaną nieruchomość wyróżnia świetna lokalizacja, niebanalne widoki oraz unikalny design. Apartament ma 139 m2 i składa się z 3 sypialni, 3 pełnych łazienek oraz kuchni otwartej na salon i ogromny widokowy taras. Niezwykłe wnętrze podkreślają liczne przeszklenia, dzięki którym można podziwiać panoramę Krakowa z widokiem na Wawel czy też zakole Wisły. Apartament został wyróżniony w kilku międzynarodowych konkursach architektonicznych za piękny i wyjątkowy wystrój architektoniczny.

Budynek z 2017 roku został wykonany z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w nowoczesne windy i podziemny garaż. Front inwestycji skierowany jest na południe w kierunku Wisły. Główne linie tramwajowe znajdują się zaledwie kilka metrów od budynku.

Wawrzyńca 21 jest długo oczekiwaną inwestycją, usytuowaną w samym sercu Kazimierza, kilka minut od Placu Wolnica i Wisły. W okolicy znajduję się wiele lokali usługowych:restauracje, kwiaciarnie, butiki oraz muzea. Lokalizacja budynku jest z pewnością wyjątkowa ze względu na atrakcje oraz wyjątkowy klimat ul. Wawrzyńca.

Cena wraz z 2 miejscami w parkingu podziemnym na specjalne zapytanie w biurze Hamilton May.

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania informacji.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13216

Miasto
Krakówcena
Zapytaj o cenę

Powierzchnia
139m2

Sypialnie
3

łazienki
3

od centrum
1km

piętro
5

data aktualizacji
19-06-2020