Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowy apartament przy Bulwarach Wiślanych na Salwatorze, z recepcją, siłownią, parkingiem podziemnym

Nowy apartament z 2018 roku w nowoczesnym budynku z windą, parkingiem podziemnym, recepcją, portierem, siłownią oraz salą do fitness dla mieszkańców. Mieszkanie znajduje się tuż przy Bulwarach Wiślanych w zielonej dzielnicy Salwator.

Apartament skład się z jednej przestronnej sypialni, salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki. W pełni wyposażone i umeblowane doskonale dostosowane do długich jak i średnio okresowych najmów. Kuchnia wyposażona w kuchenkę, piekarnik, zmywarkę, ekspres do kawy, naczynia, sztućce, drobne wyposażenie. 

Mieszkanie wynajmowane. Jest możliwość przejęcia umowy najmu przez przyszłego właściciela i kontynuacji najmu na kolejne 3-4 lata.

Apartamenty Kościuszki jest długo oczekiwana inwestycją położona w sercu Salwatora nad samą Wisłą. Budynek został opracowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i jest wyposażony w windy i podziemny garaż. Główne linie tramwajowe znajdują się zaledwie kilka metrów od budynku.

Salwator to spokojna część Starego Miasta, położona nad Wisłą na południu i na Błoniach na północy. Jego unikalna historia i bliskość do Starego Miasta sprawiają, że jest to pożądane sąsiedztwo.

Cena 1278000 PLN zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (100000 PLN )

Zapraszamy do obejrzenia z biurem Hamilton May!

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17433
Miasto
Kraków
Ulica
Tadeusza Kościuszki
Dzielnica
Powierzchnia
55 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
1
Data aktualizacji
14-11-2022
Klimatyzacja
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17433
Cena
1 278 000 PLN
Cena/m2
23 236 PLN

Cena 1278000 PLN zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (100000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Nowy apartament przy Bulwarach Wiślanych na Salwatorze, z recepcją, siłownią, parkingiem podziemnym - plan

Przewodnik po dzielnicy Salwator

Salwator - elitarny i elegancki

Jedna z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, słynna ze wspaniałej architektury początków XX wieku i nieporównywalnego klimatu.

Jedna z najpiękniejszych dzielnic Krakowa, słynna ze wspaniałej architektury początków XX wieku i nieporównywalnego klimatu.

Apartamenty Kościuszki

Development
Development

Apartamenty Kościuszki jest długo oczekiwana inwestycją położona w samym sercu Salwatora nad samą Wisłą. Budynek został opracowany z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów i jest wyposażony w windy i podziemny garaż. Zakończenie inwestycji nastąpiło w ostatnim kwartale 2017 roku. Główne linie tramwajowe znajdują się zaledwie kilka metrów od budynku. Apartamen...