Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesne mieszkanie typu studio na sprzedaż w luksusowym kompleksie Angel Wawel

Hamilton May pragnie zaprezentować jasne mieszkanie typu studio w nowo powstałym, prestiżowym kompleksie mieszkalno-usługowym Angel Wawel.

Mieszkanie o powierzchni 27m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy od strony południowej balkon. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokim standardzie. Lokal posiada ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację.

Kompleks Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióstr Koletek. Poddane gruntownej renowacji i powiększone o nowoczesny budynek z ogrodem stworzyły zamkniętą, intymną przestrzeń. Wśród udogodnień mieszkańcy znajdą całodobową ochronę i obsługę konsjerża, podziemny parking, strefę SPA (basen, łaźnia parowa, sauna sucha oraz siłownia), a także dostępną tylko dla lokatorów strefę wspólną, w której przewidziano: piwniczkę na wina, bibliotekę, kino, cafe bar, kącik zabaw dla dzieci i salę gier.
W kompleksie znajdują się także dostępne wyłącznie dla mieszkańców niezwykłe tereny zielone zaprojektowane przez utytułowanego projektanta ogrodów oraz z rzeźbami Bronisława Chromego.

Lokalizacja Angel Wawel u zbiegu ulic Koletek i Sukienniczej, z widokiem na Zamek Królewski na Wawelu, jest jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Polsce. W najbliższym sąsiedztwie zaczyna się także dzielnica Kazimierz - pełna zabytków kultury historyczna dzielnica żydowska.

Cena 800000 PLN

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 15811
Miasto
Ulica
Dzielnica
Inwestycja
Powierzchnia
27 m2
Sypialnie
studio
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
3
Data aktualizacji
02-01-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Basen
Ochrona/ dozorca

Koszty

Ref: 15811
Cena
800 000 PLN
Cena/m2
29 630 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Angel Wawel

Development
Development

Angel Wawel to najnowsza inwestycja dewelopera Angel Group, znanego z realizacji Angel City i Angel Plaza w Krakowie. Luksusowy standard w połączeniu z niezwykłą lokalizacją, czynią ten kompleks najbardziej ekskluzywnym wśród wszystkich krakowskich inwestycji mieszkaniowych. Inwestycja Angel Wawel Kompleks Angel Wawel powstał w dawnych murach klasztoru sióst...