Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Stylowy apartament z pięknym tarasem i sauną w inwestycji Novum Apartments

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z pięknym, w pełni zagospodarowanym drewnianym tarasem z sauną i dwiema sypialniami w inwestycji Novum.

Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 86 m2 i posiada jasny, przestrzenny salonu połączony  z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras, dwie sypialnie z dużymi balkonowymi oknami oraz łazienkę z wanną i dużą kabiną prysznicową. Głównym atutem mieszkania jest taras, który został w pełni zagospodarowany i urządzony z dbałością o najdrobniejsze detale. Na tarasie mieści się sauna oraz strefa wypoczynkowa. Cały apartament jest w pełni wyposażony, a do jego wykończenia zostały użyte najlepszej jakości materiały. 

Istnieje możliwość zakupu miejsca parkingowego w garażu podziemnym. 

Inwestycja Apartamenty Novum cieszy się ogromnym powodzeniem ze względu na nowoczesną bryłę, estetykę projektu oraz wysoką jakość wykończenia. Wejścia do klatek zaprojektowane zostały od stron wewnętrznych dziedzińców, co zapewnia mieszkańcom poczucie intymności. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu  przewidziane zostały osobne strefy recepcyjne. Do dyspozycji pozostają również zaaranżowane zielenią tereny wspólne z alejkami i ławeczkami, dziedziniec z oczkami wodnymi oraz dwa place zabaw. W budynku znajduje się rowerownia. Dodatkowo w inwestycji znajdują się miejsca parkingowe na dwóch podziemnych kondygnacjach.

Lokalizacja inwestycji w dzielnicy Stare Miasto zapewnia doskonały dostęp do licznych obiektów o charakterze handlowo-usługowym, kulturalnym i biznesowym. Korzyścią jest również sąsiedztwo węzła komunikacyjnego obejmującego dworzec kolejowy, autobusowy i przystanki miejskich środków transportu. Bezpośrednie połączenie z dworca kolejowego na lotnisko w Balicach to także duże ułatwienie dla podróżujących samolotem. NOVUM znajduje się przy ul. Rakowickiej w Krakowie.

Cena 2 800 000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (100 000 PLN ) + opcjonalnie komórka lokatorska (15 000 PLN )

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu poznania szczegółów tego wyjątkowego rozwoju i dostępności.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18305
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
86 m2
Sypialnie
2
Łazienki
2
Od centrum
1km
Piętro
5
Czynsz
1 000 PLN
Data aktualizacji
22-03-2024
Balkon
Ogród
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18305
Cena
2 800 000 PLN
Cena/m2
32 558 PLN

Cena 2 800 000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (100 000 PLN ) + opcjonalnie komórka lokatorska (15 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Stylowy apartament z pięknym tarasem i sauną w inwestycji Novum Apartments - plan

Przewodnik po dzielnicy Grzegórzki

Grzegórzki - przyjazna dzielnica tuż obok ścisłego centrum

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Apartamenty Novum

Development
Development

'Apartamenty Novum' to nowoczesny kompleks mieszkalny położony w wyjątkowej lokalizacji: ul. Rakowicka to ścisłe centrum miasta, doskonałe pod względem infrastruktury i transportu, a jednocześnie odsunięte od głównych ciągów komunikacyjnych na odległość niezbędną do zapewnienia mieszkańcom komfortu. Apartamenty Novum - opis inwestycji 'Apartamenty Novu...

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.