Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w prestiżowej lokalizacji w ścisłym centrum Krakowa - okolice ul. Rajskiej 

Hamilton May ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowanego w centrum Krakowa w prestiżowej lokalizacji - w kameralnej inwestycji położonej w okolicach ul. Rajskiej. 

Prezentowany 3 pokojowy apartament znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kameralnej, odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku. Apartament oferowany jest w stanie deweloperskim, do wykończenia według własnej aranżacji. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 101,87 m 2 posiada wydzielony salon z aneksem kuchennym o pow. 53, 23 m2, dwie sypialnie o metrażach 17, 11 m2 oraz 17,97m2, garderobę o pow. 9,94 m2 oraz łazienkę o pow. 9,94 m2.


Lokal o dwustronnej ekspozycji, posiada okna połaciowe FAKRO PROSKY. Ściany wewnętrzne w mieszkaniu wykonano w systemie KNAUF AKUSTIK PLUS, który posiada specjalny sprężysty rdzeń gipsowy dla zwiększenia izolacyjności akustycznej.


Nieruchomość wyposażona została w wymienione dalej systemy: 
1.       Wentylacja mechaniczna z funkcją rekuperacji.
2.       Klimatyzacja z zamontowanymi jednostkami wewnętrznymi.
3.       Piec gazowy dwufunkcyjny.
4.       Instalacja elektryczna.
5.       Instalacja oświetlenia.
6.       Instalacja teletechniczna.
7.       Instalacja domofonowa.
8.       Instalacja telewizji kablowej.
9.       Instalacja uziemienia.
10.   Instalacja kontroli dostępu.
11.   Instalacja wodociągowa 
12.   Instalacja kanalizacji.
13.   Instalacja oddymiania klatki schodowej.
14.   Instalacja p. pożarowa

Dostępne są też 2 inne mieszkania na tym samym poziomie o metrażu: 107 m2 oraz 59 m2.

Budynek, w którym znajduje się prezentowana nieruchomość to kameralna kamienica posiadająca zaledwie 10 lokali. Kamienica pochodzi z roku 1897 i przeznaczona jest do wpisu do rejestru zabytków. Elewacja frontowa budynku oraz elewacja w podwórzu zostały odrestaurowane pod ścisłym nadzorem konserwatora zabytków. Dach wykończony został płaską blachą w kolorze grafitowym.

Nieruchomość położona jest w samym sercu Krakowa w cichej i kameralnej lokalizacji w okolicach  ul. Rajskiej.  Budynek znajduje się w sąsiedztwie klimatycznego budynku Małopolskiego Ogrodu Sztuki, 200 metrów do przystanków tramwajowych i autobusowych. Nieopodal lokalizacji tj. na miejscu obecnego parkingu miedzy ul. Karmelicka a ul. Dolnych Młynów powstanie zielony pasaż - Ogród Biblioteczny dostępny dla mieszkańców.  W okolicy znajdują się liczne sklepy, restauracje, apteki, biblioteka, Planty Krakowskie, 6 minut pieszo do Rynku Głównego.

Cena 1 300 000 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) do negocjacji

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem Hamilton May w celu uzyskania dalszych szczegółów oraz umówienia prezentacji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17754
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
101 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
3
Niedawna aktualizacja
23-01-2023
Klimatyzacja
Internet

Koszty

Ref: 17754
Cena
1 300 000 PLN
Cena/m2
12 871 PLN

Cena 1 300 000 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) do negocjacji

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

City: Kraków Street: Rajska Region: Stare Miasto Distance to centre: 0.59 km Level: 3 Price: 1300000 PLN Bedrooms: 2 Bathrooms: 1 Size: 101m2 Price/m2: 12871 PLN - plan

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.