Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa - Podłącze, Kraków - na sprzedaż, ref. 11777 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na sprzedaż luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy Krakowa


Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż luksusowy, dwukondygnacyjny apartament w bardzo atrakcyjnej do zamieszkania, nowo zrealizowanej inwestycji na Woli Justowskiej.

Prezentowany apartament połozony jest w najbardziej kameralnym, otoczonym zielenią budynku w inwestycji. Ma powierzchnię ok. 146 m2. Położony jest na I i II piętrze budynku w zabudowie bliźniaczej. Projekt deweloperski przewiduje na I piętrze salon z aneksem kuchennym o powierzchni 49 m2. Na II piętrze przewidziane są trzy sypialnie oraz dwie łazienki i hol. Do mieszkania przynależą dwa balkony m2. Apartament oddany w standardzie deweloperskim. W mieszkaniu zamontowane są grzejniki oraz piecyk. Ogrzewanie z własnej kotłowni gazowej.

Wyznacznikiem inwestycji jest elegancka i minimalistyczna architektura z charakterystyczną jasną elewacją oraz dużymi przeszkleniami nawiązujące do bliskości natury. Osiedle składa się z ośmiu budynków w zabudowie bliźniaczej i dwóch w zabudowie wolnostojącej. Osiedle otoczone, części wspólne budynków oraz ogrody bardzo estetycznie zaprojektowane.

Prezentowana nieruchomość położona jest w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Krakowa - Woli Justowskiej, w bliższej centrum części dzielnicy. Inwestycja otoczona będzie zielenią oraz kameralną zabudową nowoczesnych domów i budynków mieszkalnych. Lokalizacja ta oferuje swoim mieszkańcom komfort łatwego dostępu do centrum miasta, znajduje się blisko sklepów, restauracji i punktów usługowych w centrum Woli Justowskiej. Miejsce to zapewnia szybki dostęp samochodem oraz komunikacją miejską do najważniejszych w Krakowie miejsc (ścisłe centrum miasta), autostrady lub lotniska w Balicach.

Cena 2156343 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) + opcjonalnie miejsce parkingowe zewnętrzne (45000 PLN brutto zawiera 23 % VAT)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
bez prowizji
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11777
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica


cena
2 156 343 PLN
(484 626 EUR)

cena/M2
14 669 PLN

Powierzchnia
147m2

Sypialnie
3

łazienki
3

od centrum
4km

piętro
1

data aktualizacji
10-03-2020