Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Duże jasne mieszkanie w spokojnej okolicy, Osiedle Jurajskie

Przestrzenne, słoneczne mieszkanie w spokojnej okolicy w Mydlnikach. Szybka Kolej Miejska zapewnia 10 min dojazd do Starego Miasta. Dobra infrastruktura dla rodzin, w okolicy przedszkole, żłobek, szkoła, place zabaw, supermarkety.

Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze budynku. Na ten przestronny lokal składają się: salon z jadalnią otwarty na w pełni wyposażoną kuchnię, 2 sypialni, łazienki. Z salonu jest wyjście na duży balkon 5,5 m2. Mieszkanie zostało wykończone w wysokim standardzie. W pełni wyposażone i umeblowane. 

Bardzo jasne słoneczne mieszkanie z ekspozycją południową w salonie oraz ekspozycją północną w części sypialnianej.

Metraż mieszkania po podłodze to 90 m2. Powierzchnia 70 m2 została policzona po remoncie mieszkania i wyburzeniu ścian zgodnie z normą europejską. Możliwość instalacji klimatyzacji.

Osiedle jest monitorowane, ogrodzone. Na osiedlu znajduje się prywatne przedszkole (na parterze budynku nr 9 – ul. Łupaszki 13) W przyziemiu budynku nr 8 znajduje się sklep spożywczy i gabinet kosmetyczny. W bezpośrednim sąsiedztwie – na rogu przy ul. Balickiej i ul. Myczkowskiego. 100 m od budynku ceniona przez mieszkańców restauracja Spichlerz.

Mydlniki to piękna krajobrazowo,  charakteryzująca się czystym powietrzem i fantastycznym mikroklimatem oraz niehałaśliwa okolica. Leży blisko Parku Jurajskiego, stanowiącego dzisiaj enklawę nieskażonej przyrody i naturalnego piękna. Mieszkając tutaj, można stale obcować z przyrodą, korzystając z terenów wymarzonych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie stoi w sprzeczności z dostępnością do wszelkich usług, jakie oferuje centrum Miasta Krakowa.

W czasie około 15 minut można dojechać samochodem do Rynku Głównego,  Dojścia piesze do przystanków SKM Kraków Młynówka  to tylko 10 min, skąd można dojechać w zaledwie 10 min do Galerii Krakowskiej i Dworca Głównego. Dojazd do autostrady A4 i międzynarodowego lotniska w Balicach zajmuje zaledwie 10 min.

Cena 840 000 PLN zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne, zawiera komórkę lokatorską

Zapraszamy do obejrzenia mieszkania w Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19410
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
70 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
7km
Piętro
3
Czynsz
490 PLN
Niedawna aktualizacja
21-11-2023
Balkon
Internet
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19410
Cena
840 000 PLN
Cena/m2
12 000 PLN

Cena 840 000 PLN zawiera miejsce parkingowe zewnętrzne, zawiera komórkę lokatorską

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Może Cię również zainteresować: