Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Browar Lubicz.

Hamilton May oferuje na sprzedaż, wykończone, umeblowane i wyposażone mieszkanie położone na 1 piętrze w inwestycji Browary Lubicz.

Prezentowane mieszkanie o powierzchni 54,93 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz komórki lokatorskiej o pow. 2,02 m2. Mieszkanie jest bardzo jasne i funkcjonalne, posiada duże, przestronne okna balkonowe oraz balustrady francuskie. Apartament został wykończony przez architekta w wysokim standardzie. Jest usytuowany od strony dziedzińca,  posiada ekspozycję dwustronną: wschód - zachód. 

Browar Lubicz to położona w centrum Krakowa inwestycja mieszkaniowa łącząca elementy tradycyjnej architektury istniejącego niegdyś w tym miejscu browaru z nowoczesnym budownictwem. Niewysoka zabudowa mieszkalna jest połączona z zabytkowymi budynkami browaru. Na terenie znajduje się parking podziemny, plac zabaw, restauracja, przestrzenie komercyjne i biurowe oraz butik piwny nawiązujący do tradycji tego miejsca. Sklep spożywczy Żabka znajduje się w odległości około 200m,  a w pobliskiej Galerii Krakowskiej znajdują się Carrefour i Biedronka. Na terenie Browaru ważnym dopełnieniem zagospodarowania przestrzeni będą tereny zielone oraz estetycznie zaprojektowane i zagospodarowane części wspólne.

Browar Lubicz znajduje się zaledwie 800m od Rynku Głównego. Położenie przy ul. Lubicz daje mieszkańcom doskonały dostęp zarówno do środków komunikacji miejskiej, dworców PKP oraz MDA, a także jednego z głównych węzłów komunikacyjnych Krakowa - Ronda Mogilskiego.

Cena 1 300 000 PLN zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (100 000 PLN )

Osoby zainteresowane zakupem, proszone są o kontakt z biurem nieruchomości Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18358
Miasto
Ulica
Dzielnica
Inwestycja
Powierzchnia
55 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
1
Czynsz
720 PLN
Data aktualizacji
01-03-2023
Balkon
Winda
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18358
Cena
1 300 000 PLN
Cena/m2
23 636 PLN

Cena 1 300 000 PLN zawiera komórkę lokatorską + miejsce w parkingu podziemnym (100 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Grzegórzki

Grzegórzki - przyjazna dzielnica tuż obok ścisłego centrum

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Browar Lubicz

Development
Development

Inwestycja Browar Lubicz Browar Lubicz to powstała w centrum Krakowa inwestycja mieszkaniowa łącząca elementy tradycyjnej architektury istniejącego niegdyś w tym miejscu browaru z nowoczesnym budownictwem. Niewysoka zabudowa mieszkalna została połączona z zabytkowymi budynkami browaru. Na terenie znajduje się parking podziemny, place zabaw, przestrzenie komercyjne i biurowe o...

Może Cię również zainteresować: