Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament w inwestycji Life Hub

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować pięknie wykończony apartament w wyjątkowej inwestycji Life Hub, zlokalizowanej w urokliwej części Krowodrzy. Mieszkanie sprawdzi się idealnie dla osób ceniących sobie zarazem bliskość centrum, jak i dostępność terenów zielonych.

Funkcjonalny, starannie wykończony apartament dwupoziomowy o powierzchni 89,43 m2 o ekspozycji dwustronnej, został wykończony z dbałością o najmniejsze detale. 

Poziom 1 składa się z przedsionka, holu połączonego z klatką schodową, pokoju dziennego z aneksem kuchennym z dostępem do dużego balkonu (5m2) oraz łazienki. 

Poziom 2 zawiera trzy jasne, oddzielne pokoje oraz łazienkę. 

Wiele elementów wyposażenia zostało wykonanych na zamówienie pod wymiar, tak aby zmaksymalizować potencjał przestrzenny lokalu. Do mieszkania przynależy również miejsce postojowe w garażu podziemnym oferowane za dodatkową opłatą.

Apartamentowiec Life Hub to inwestycja budowana w myśl zasady brown field (budowanie na działce wcześniej zabudowanej), która została wpasowana pomiędzy istniejące już budynki. Jej mieszkańcy mogą cieszyć się bliskością centrum a zarazem czerpać z charakteru dzielnicy Krowodrza, w której znajdziemy wiele alternatywnych sposobów na spędzanie wolnego czasu na łonie natury. Kameralny budynek, składający się 30 mieszkań powstał w 2021. Został wyposażony w wentylację mechaniczną, instalację pod inteligentne sterowanie, instalacje klimatyzacyjną oraz unikatowe wejście do mieszkań poprzez zewnętrzne galerie, wykonane z żelbetonu.

Apartament jest zlokalizowany w dzielnicy Krowodrza,w bliskim sąsiedztwie parków, terenów zielonych, sklepów oraz kawiarni. Znajdziemy tu liczne zabytki i parki, które poprawiają jakość życia i zapewniają wiele możliwości spędzania czasu wolnego. Dzielnica ta jest swoistym kompromisem między tętniącym życiem Starym Miastem, gdzie zawsze jest głośno, a spokojniejszymi okolicami, które są idealne dla osób starszych i rodzin z dziećmi.

Cena 2 262 000 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (75 000 PLN )

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do kontaktu z Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18158
Miasto
Ulica
Dzielnica
Inwestycja
Powierzchnia
89 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
2km
Piętro
2
Czynsz
0 PLN
Niedawna aktualizacja
28-11-2023
Klimatyzacja
Balkon
Internet
Winda
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18158
Cena
2 262 000 PLN
Cena/m2
25 294 PLN

Cena 2 262 000 PLN brutto (zawiera 8 % VAT) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (75 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Nowoczesny, dwupoziomowy apartament w inwestycji Life Hub - plan

Przewodnik po dzielnicy Krowodrza

Krowodrza - klimatyczna dzielnica ulubiona przez młodych mieszkańców, pełna kameralnej, modernistycznej zabudowy.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Poznaj dzielnicę, która otaza Stare Miasto od północy i łączy się z zielonym Zwierzyńcem poprzez spektakularne Muzeum Narodowe.

Life Hub

Development
Development

O inwestycji Life Hub to piękny budynek czerpiący z mieszczańskiej historii i tradycji. Estetyka budynku nawiązuje do natury i komponuje się z pokrytymi zielenią terenami wspólnymi dla mieszkańców. Planując inwestycję zadbano o ekologiczne rozwiązania, takie jak specjalne budki lęgowe dla okolicznych gatunków ptaków czy zwiększeniu naturalnej retencji wody deszczowej. ...

Może Cię również zainteresować: