Loading...
17893 Branded Map
Na wyłączność
Ref:   17893

Grzegórzki, Księdza Franciszka Blachnickiego

Kraków
799 200 PLN Szczegóły ceny
54 m2
1
Hamilton May Logo Hamilton May

Znakomita okazja inwestycyjna mieszkania na Grzegórzkach 

Hamilton May prezentuje mieszkanie podzielone na dwa samodzielne lokale tworząc dla właściciela idealną możliwość inwestycyjną.  

Mieszkanie zajmuje łączną powierzchnię 54m2, dwa lokale znajdują się na jednej księdze wieczystej. Mieszkanie stanowi znakomity wariant inwestycyjny. Pierwsza część składa się ze stylowego salonu z aneksem kuchennym, przytulnej sypialni oraz łazienki. Druga to studio, które dzieli się na pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienkę. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5m2. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta w zgodzie panującymi trendami oraz wygodą lokatorów. Duże okna wpuszczają do mieszkania naturalne światło a drewniane podłogi znacząco ocieplają wnętrze. Mieszkanie zostało wyposażone w niezbędne akcesoria oraz sprzęt AGD i RTV. Z mieszkania widok na piękną zieleń. 

Kamienica z lat 50 utrzymana w dobrym stanie. 

Budynek  znajduje się w sąsiedztwie Wisły i pięknych Bulwarów Wiślanych idealnych na spacery, rower czy rolki - ok 10 min do Wawelu. W pobliżu znajduję się Galeria Kazimierz, liczne restauracje oraz lokale usługowo-handlowe. 

Cena 799 200 PLN

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May. 

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17893
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
54 m2
Sypialnie
1
Łazienki
2
Od centrum
1km
Piętro
Parter
Data aktualizacji
12-01-2023
Schowek

Koszty

Ref: 17893
Cena
799 200 PLN
Cena/m2
14 800 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Znakomita okazja inwestycyjna mieszkania na Grzegórzkach  - plan

Przewodnik po dzielnicy Grzegórzki

Grzegórzki - przyjazna dzielnica tuż obok ścisłego centrum

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.

Odkryj lokalny klimat Grzegórzek, mieszkaniowej dzielnicy położonej na uboczu Starego Miasta, której ton nadaje słynna Hala Targowa.