Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Ekskluzywny 4-pokojowy apartament z tarasem blisko centrum miasta.

Hamilton May pragnie zaprezenotwać Państwu mieszkanie na sprzedaż w wysokim standardzie przy ulicy Juliusza Lea w Krakowie.

Apartament o powierzchni 134 m² składa się z trzech kondygnacji. Na parterze znajduje się wiatrołap z szafą wnękową. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy sypialnie: jedna sypialnia z prywatną łazienką, sauną oraz balkonem, pozostałe dwie sypialnie oraz łazienka. Na ostatnie kondygnacji znajduje się przestronny salon z otwartą kuchnią z wyjściem piękny taras o powierzchni 30 m2 oraz łazienka. Apartament został wykończony z wysokiej jakość materiałów oraz z dbałością o każdy najmniejszy detal. Do mieszkania przynależy garaż o powierzchni 35 m2.

Budynek wzniesiony w 2015 roku, posiadający imponujące przeszklenia oparte na trójszybowych zestawach szklanych. W budynku znajduje się 8 mieszkań, na najniższej kondygnacji są garaże i pomieszczenia gospodarcze. Teren inwestycji jest ogrodzony.

Doskonały dojazd i komunikacja miejska zarówno do Starego Miasta oraz centrów edukacyjnych takich jak Akademia Rolnicza czy Akademia Górniczo - Hutnicza. Apartament znajduję się również nieopodal takich obiektów jak Tarasy Verona czy biurowce Newton, Edison i Galileo.

Cena 3 400 000 PLN do negocjacji + garaż (100 000 PLN )

Zapraszamy do oglądania.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17014
Miasto
Kraków
Ulica
Juliusza Lea
Powierzchnia
134 m2
Sypialnie
3
Łazienki
3
Od centrum
4km
Piętro
1
Data aktualizacji
21-11-2022
Klimatyzacja
Balkon
Internet
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17014
Cena
3 400 000 PLN
Cena/m2
25 373 PLN

Cena 3 400 000 PLN do negocjacji + garaż (100 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Ekskluzywny 4-pokojowy apartament z tarasem blisko centrum miasta. - plan