Loading...
17906 Branded Map
Na wyłączność
Ref:   17906

Stare Miasto, Jana Kochanowskiego

Kraków
640 000 PLN Szczegóły ceny
36 m2
studio
Hamilton May Logo Hamilton May

Nowoczesne, designerskie studio z wydzieloną sypialnią 

Wyjątkowy, designerski apartament z w cichym, spokojnym miejscu przy ul. Kochanowskiego na Starym Mieście. 

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 35,85 m2, składa się z  salonu z części sypialnianej  (odciętej przesłoną) aneksu oraz łazienki. Mieszkanie wykonano z wysokiej jakości materiałów w zgodzie z panującymi trendami. W mieszkaniu przewidziano dużo miejsca na przechowywanie ubrań oraz produktów użytku codziennego. Studio zostało zaprojektowane tak by komfortowo mieszkało się tam długoterminowo (piekarnik, czteropalnikowa płyta, zmywarka). Nieruchomość stanowi również  świetną inwestycję ze względu na swoja lokalizację oraz wysoki standard.  

+

Reprezentacyjny, historyczny budynek pochodzi z początku dwudziestego wieku, zostały w pełni odrestaurowany w 2007 roku (wymiana instalacji, stropów, stolarki okiennej, drzwiowej). W budynku znajduje się całodobowa ochrona, domofon. Od strony oficyny znajduje się zagospodarowany, zadbany dziedziniec.

Doskonała lokalizacja. Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum miasta. Przy budynku znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, skąd można łatwo dotrzeć w dowolne miejsce w Krakowie. Około 10 min piechotą do Rynku Głównego.

Cena 640 000 PLN

Zainteresowanych prosimy do kontaktu z naszym biurem Hamilton May. 

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17906
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
36 m2
Sypialnie
studio
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
2
Niedawna aktualizacja
25-01-2023

Koszty

Ref: 17906
Cena
640 000 PLN
Cena/m2
17 778 PLN

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Stare Miasto

Stare Miasto - powód, by pokochać Kraków

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.

Trudno o lepszą wizytówkę europejskiego miasta - zorganizowane wokół spektakularnego Rynku i otoczone pasem zieleni Stare Miasto przyciąga turystów i mieszkańców.