Na sprzedaż apartament w kameralnej inwestycji w spokojnej i malowniczej okolicy - Hamernia, Kraków - na sprzedaż, ref. 11993 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Na sprzedaż apartament w kameralnej inwestycji w spokojnej i malowniczej okolicy


Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupoziomowy apartament w bardzo atrakcyjnej do zamieszkania, nowo realizowanej inwestycji położonej na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic.

Prezentowany apartament ma dwa poziomy o łącznej powierzchni ok. 76 m2. W projekcie deweloperskim na poziomie I piętra przewidziano: pokój dzienny o powierzchni 16 m2, osobną kuchnię, sypialnię, łazienkę oraz hol. Na I piętrze zaprojektowano 2 balkony. Na II piętrze założono: trzy sypialnie i łazienkę. Układ pokoi na planie prostokąta zapewnia możliwość wygodnej aranżacji wnętrz. Apartament oddany będzie w standardzie deweloperskim. Ogrzewanie gazowe. Data realizacji projektu to wrzesień 2049.

Inwestycja składa się z pięciu nowoczesnych i eleganckich budynków w zabudowie bliźniaczej, w których zaprojektowano w sumie 20 mieszkań. Projekt realizowany będzie dwuetapowo. Budynki mieszkalne zostały zaprojektowane jako współczesne z odwołaniem do tradycji (dwuspadowy dach, ściany szczytowe budynków zostały wykończone ciemnoczerwonym klinkierem). Charakterystycznym elementem jest nadwieszony okap zapewniający ochronę balkonów oraz całych elewacji przed wpływem warunków atmosferycznych. Elewacje podłużne budynków zostały wyposażone w duże przeszklenia zapewniające doskonałe doświetlenie wnętrz i płynne przejścia do dużych prywatnych ogrodów. Do mieszkań położonych na parterze i w części pierwszego piętra przynależą zielone ogrody o powierzchni od 130 m² do ponad 300 m², mieszkania znajdujące się na górnej kondygnacji posiadają natomiast niepowtarzalny klimat dzięki skosom oraz oknom dachowym. Dopełnieniem wspomnianego układu jest dodatkowa wewnętrzna przestrzeń rekreacyjna – zielony skwer z wydzielonym dojściem, do użytku przez wszystkich mieszkańców. Dodatkowo, w kondygnacji parteru zaprojektowano jednostanowiskowy garaż dla samochodu osobowego. Na zewnątrz znajdować się będą także wydzielone naziemne miejsca postojowe.

Lokalizacja inwestycji harmonijnie łączy bliskość centrum miasta z położeniem w zacisznym zakątku Krakowa – tuż obok Lasu Wolskiego, w malowniczej zielonej scenerii. Z osiedla, położonego na pograniczu Woli Justowskiej i Bronowic, jest niedaleko zarówno na Błonia, do Rynku, jak i do ZOO, na Kopiec Piłsudskiego, wjazd na autostradę A4 czy na lotnisko. Z osiedla można dojść również do przystanków komunikacji miejskiej, skąd prowadzą linie autobusowe do Dworca Głównego PKP i PKS, na lotnisko oraz do najważniejszych węzłów komunikacyjnych Krakowa. Dojazd do inwestycji jest komfortowy i prosty z każdego miejsca w Krakowie.

Cena 632232 PLN brutto (zawiera 8% VAT) + opcjonalnie miejsce parkingowe zewnętrzne (15000 PLN) lub miejsce w garażu (35000 PLN)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
bez prowizji
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 11993
Inwestycja

Miasto
Kraków

Ulica


cena
632 232 PLN
(142 091 EUR)

cena/M2
8 343 PLN

Powierzchnia
76m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
3km

piętro
1

data aktualizacji
30-04-2020