Nowoczesny i inteligentny dom w nowej inwestycji na Górze Borkowskiej - Księżycowa, Kraków - na sprzedaż, ref. 15211 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowoczesny i inteligentny dom w nowej inwestycji na Górze Borkowskiej


Hamilton May ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu zlokalizowanego w kameralnej inwestycji położone na szczycie Góry Borkowskiej.

Domy na Górze Borkowskiej to docelowo kompleks dziesięciu kameralnych, nowoczesnych budynków mieszkalnych realizowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Projektowane budynki o powierzchni użytkowej ok. 220m2 położone na działkach o powierzchni ok. 400m2, są trzykondygnacyjne. Każdy budynek może być zaaranżowany w sposób najlepiej odpowiadający potrzebom Mieszkańców - w tym podzielony na 2 lub 3 niezależne lokale. Zawarcie umowy na początkowym etapie budowy gwarantuje wykonanie układu wnętrz i instalacji wg potrzeb Nabywcy. Pierwszy etap przewiduje budowę 4 domów wolnostojących o powierzchni użytkowej 240m2 składający się z trzech poziomów. Na parterze domu znajduje się hol, przestronna kuchnia, jadalnia, toaleta, kotłownia i garaż. Druga kondygnacja składa się z salonu z balkonem, biblioteczki, sypialni, łazienki oraz garderoby. Na trzecim poziomie znajdują się trzy sypialnie, w tym dwie z wyjściem na balkon, łazienka i garderoba lub pralnia. Poddasze domu stanowi dodatkową przestrzeń do zagospodarowania. Realizację budynków przewiduje się w technologii tradycyjnej żelbetowej i murowanej z zastosowaniem wyłącznie atestowanych materiałów. Wykończenie: tynki wewnętrzne gipsowe i suche tynki gipsowo-kartonowe. Okna i drzwi balkonowe drewniane z zestawami termoizolacyjnymi trzyszybowymi. Drzwi do wiatrołapu aluminiowe przeszklone. Brama garażowa segmentowa rolowana na sufit. Balustrady balkonów i zadaszenia nad balkonami ze stali nierdzewnej i szkła bezpiecznego. Ściany zewnętrzne ocieplone 20 cm z zewnętrzną wyprawą z tynku szlachetnego. Instalacje: en.el., woda, kanalizacja sanitarna, odprowadzenie wód opadowych, gaz, kanalizacja światłowodowa, oświetlenie zewnętrzne terenu, monitoring wizyjny, instalacja antenowa TV/SAT, domofon, bramofon, c.o., c.c.w.u., ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach na wyższych kondygnacjach, centralny odkurzacz, wentylacja grawitacyjna z możliwością regulacji nawiewników okiennych i kratek wentylacyjnych. Budynki posiadać będą również przewody wentylacji mechanicznej do podłączenia centrali klimatyzacyjnej z rekuperacją. Ponadto domy wyposażone będą w okablowanie umożliwiające właścicielowi w dowolnej chwili jednorazowe lub etapowe wdrażanie technologii „inteligentnego budynku” do cyfrowego sterowania: kontrolą dostępu, oświetleniem wewnętrznym ogrzewaniem, wentylacją mechaniczną, roletami itp. Na życzenie nabywcy przewiduje się doprowadzenie budynków do stanu deweloperskiego.

Domy wyposażone będą miedzy innymi w ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazienkach na wyższych kondygnacjach, centralny odkurzacz, wentylację grawitacyjną z możliwością regulacji nawiewników okiennych i kratek wentylacyjnych. Budynki posiadać będą również przewody wentylacji mechanicznej do podłączenia centrali klimatyzacyjnej z rekuperacją. Ponadto domy wyposażone będą w okablowanie umożliwiające właścicielowi w dowolnej chwili jednorazowe lub etapowe wdrażanie technologii „inteligentnego budynku” do cyfrowego sterowania: kontrolą dostępu, oświetleniem wewnętrznym ogrzewaniem, wentylacją mechaniczną, roletami itp.

Osiedle "Domy na Górze Borkowskiej" znajduje się w Krakowie przy ul. Baśniowej. Odległość od Rynku Głównego to ok. 12 minut jazdy samochodem. Najbliższy przystanek autobusowy MPK znajduje się w odległości ok. 0.6km, a pętla tramwajowa w Borku Fałęckim w odległości ok. 1km. Do przystanku szybkiej kolei aglomeracyjnej PKP jest ok. 1.2km. Dobrą dostępność komunikacyjną zapewnia bliskość węzła autostradowego na obwodnicy miasta (ok. 3min.). Sąsiedztwo inwestycji posiada bardzo dobrze rozwiniętą sieć handlowo - usługową, którą stanowią dostępne w ok. 4 min. jazdy samochodem Parki Handlowe Solvay i Zakopianka. Inwestycja położona jest na lekko nachylonym na południe i wyjątkowo nasłonecznionym terenie, z którego przy bardzo dobrej pogodzie widoczne są Tatry. Usytuowanie na wzgórzu zapewnia dobrą wymianę powietrza i wyklucza zagrożenie powodziowe.

Cena 1495000 PLN (1796000 PLN za stan deweloperski)

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
bez prowizji
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15211
Miasto
Kraków

Ulica

Dzielnica

cena
1 495 000 PLN
(328 153 EUR)

cena/M2
6 229 PLN

Powierzchnia
240m2

Sypialnie
4

łazienki
3

od centrum
6km

piętro
Parter

rozmiar działki
417m2

data aktualizacji
05-08-2020