Luksusowy, wyjątkowy dom wolnostojący z zadbanym ogrodem przylegającym bezpośrednio do Lasu Wolskiego - Księcia Józefa, Kraków - na sprzedaż, ref. 14501 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy, wyjątkowy dom wolnostojący z zadbanym ogrodem przylegającym bezpośrednio do Lasu Wolskiego


Hamilton May ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż unikalny, przestronny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 500m2, położony na 15-arowej działce z zadbanym ogrodem przylegającym bezpośrednio do Lasu Wolskiego.

Dom o powierzchni użytkowej ok. 500m2 składa się z w pełni użytkowego poziomu -1 (piwnice), parteru i piętra. Budynek jest w pełni wyposażony i umeblowany, wykończony z najwyższej jakości materiałów. W części dziennej w całości jest ogrzewanie podłogowe, a także kominek dwustronny kumulacyjny niemieckiej marki. W budynku znajdują się min.: siłownia, sauna, profesjonalna sala (wszelakie pomiary pogłosu) stereo/kinowa. Do nieruchomości przynależy zadbany ogród przylegający bezpośrednio do Lasu Wolskiego wraz z dużym słonecznym tarasem, z inteligentnym oświetleniem, który zapewnia swoim mieszkańcom intymność oraz dwustanowiskowy garaż w bryle budynku. Dom wyposażony jest w system solarny, stację zmiękczania wody, a także odkurzacz centralny.

Budynek został zaprojektowany indywidualnie przez renomowane biuro projektowe, oddany do użytku w 2013r. W całym domu znajduje się wentylacja mechaniczna (2 centrale renomowanej holenderskiej marki), co wraz z odpowiednim stosunkiem budowy ścian/przeszkleń/instalacji ogrzewania powoduje, iż w budynku przez cały rok utrzymuje się stała temperatura/wilgotność, co wpływa korzystania na mieszkańców. W wentylacji można wymieniać filtry, przez co zimą może mieć funkcję przeciw smogową, a w lecie przeciw alergenom. Ogrzewanie gazowe. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się przestronny parking na co najmniej kilka samochodów.

Dom położony u podnóża Bielańsko-Tynickiego Parku Krajobrazowego, 5 min samochodem od autostrady A4, 7 min od Lotniska w Balicach. W bezpośrednim sąsiedztwie Las Wolski z ogrodem Zoologicznym, dwoma Kopcami, klasztorem w Bielanach. Tylko 15 min samochodem do Starego Miasta. W pobliżu sklepy i lokale usługowe w Bielanach.

Zapytaj o cenę zawiera garaż, zawiera komórkę lokatorską

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z Hamilton May celem umówienia prezentacji powyższej nieruchomości.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 12 426 51 26
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 12 426 51 26
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14501
Miasto
Krakówcena
Zapytaj o cenę

Powierzchnia
500m2

Sypialnie
7

łazienki
3

od centrum
7km

piętro
Parter

rozmiar działki
1551m2

data aktualizacji
23-09-2020