Loading...

Mieszkania na sprzedaż na warszawskich Bielanach

Hamilton May prezentuje aktualne oferty wynajmu mieszkań w zielonej i cichej dzielnicy Bielany.


Rynek nieruchomości na Bielanach

Bielany, położone w północnej części Warszawy, to spokojna dzielnica mieszkaniowa otoczona zielenią. Z centrum łączy ją linia metra, oraz liczne połączenia komunikacji miejskiej, dzięki czemu mieszkania cieszą się zainteresowaniem ze strony profesjonalistów pracujących w biznesowym centrum Warszawy. Pobliskie stawy i Las Bielański to także doskonałe atrakcje dla rodzin z dziećmi.

Bielany mogą poszczycić się jednymi z najniższych wskaźników przestępczości w Warszawie. Bezpieczna, zielona i dobrze skomunikowana dzielnica to doskonałe miejsce zamieszkania dla osób pracujących w Śródmieściu.


Nieruchomości na Bielanach

Bielany dopiero w latach 70 zaczęły być przekształcane w dzielnicę mieszkalną - zaczęły powstawać parki i osiedla bloków. Taka architektura dominuje do dziś, jednak w ostatnich latach przybywa wysokiej klasy nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych - to nimi zajmuje się Hamilton May. Dla najbardziej wymagających klientów deweloperzy uwzględniają w swoich inwestycjach apartamenty o dużym metrażu, choć nie jest to tak częsta praktyka, jak w dzielnicach zlokalizowanych bliżej Śródmieścia.

Ceny mieszkań wahają się od 5500 do 9000 PLN/m2, i zależą od standardu i metrażu mieszkania. W najnowszych inwestycjach ceny nie przekraczają 12 000 PLN/m2.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.