Loading...

Mieszkania na sprzedaż na Powiślu

Hamilton May prezentuje aktualne oferty wynajmu na warszawskim Powiślu.

Powiśle, będące częścią Śródmieścia, to otoczona parkami i skwerami dzielnica mieszkalna. Dawna dzielnica przemysłowo-portowa została przekształcona w pełną zieleni okolicę, zapewniającą ciszę i odizolowanie od miejskiego zgiełku. Doskonały dojazd do centrum zapewniają liczne połączenia komunikacji miejskiej. W okolicy Centrum Nauki Kopernik planowany jest także przystanek II linii metra.


Nieruchomości na Powiślu

Mieszkania znajdują się zarówno w przedwojennych kamienicach, jak i budownictwie lat 60 i 70. Ostatnia dekada to także czas rewitalizacji i budowy nowoczesnych kompleksów mieszkaniowych - to przede wszystkim ich obsługą zajmuje się biuro Hamilton May. Mieszkania w nowych inwestycjach cieszą się dużą popularnością wśród młodych mieszkańców Warszawy - dzielnica przyciąga urokiem i spokojem.

Ceny mieszkań wahają się od 7000 do 10000 zł/m2 - w zależności od lokalizacji, oraz stanu wykończenia. Deweloperzy oferują również apartamenty o wysokim standardzie, najczęściej położone na najwyższych piętrach budynków. Ceny oscylują w granicach 17000 - 25000 zł/m2.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo głównie mieszkania o wysokim standardzie, zlokalizowanych w nowych inwestycjach.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.