Loading...

Mieszkania na sprzedaż na Ursynowie

Przepraszamy, obecnie nie mamy żadnych nieruchomości.

Skorzystaj z wyszukiwarki, by znaleźć idealną nieruchomość.

Hamilton May prezentuje aktualne oferty sprzedaży mieszkań na warszawskim Ursynowie


Informacje o Ursynowie

Ursynów to jedna z największych dzielnic mieszkaniowych w Warszawie. Granicząca od północy z Mokotowem, jest doskonale skomunikowana z Centrum za pośrednictwem linii komunikacji miejskiej oraz metra - co czyni ją doskonałą "sypialnią" pracujących w centrum miasta Warszawiaków.

Ursynów to także dzielnica popularna wśród zagranicznych rodzin - ze względu na istniejące w tej okolicy szkoły międzynarodowe, oraz bardzo dobrą komunikację.

Na Ursynowie znajduje się również rezerwat krajobrazowy Las Kabacki - miejsce, w którym można odpocząć od miejskiego zgiełku.


Nieruchomości na Ursynowie

Znaczną większość budynków na Ursynowie stanowią bloki mieszkalne z lat 70-tych i 80-tych, jednak w ostatnich latach, w odpowiedzi na rosnący popyt powstało tu wiele nowoczesnych inwestycji, popularnych wśród rodzin i osób pracujących w centrum.

Ceny mieszkań uzależnione są głównie od standardu oraz lokalizacji względem centrum i ważnych szlaków komunikacyjnych. Wahają się one w przedziale 5000 - 10000 PLN/m2.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.