Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Dwupokojowy apartament w inwestycji Bliska Wola

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na Bliskiej Woli.

Apartament o powierzchni 50m2 usytuowany na siódmym piętrze budynku. Apartament składa się z salonu z jadalnią i kuchnią, sypialni z dużą wbudowaną szafą, łazienki z wanną, hallu z szafą. Z salonu mamy wyjście na 8m2 taras. Do apartamentu przynależy jedno miejsce w garażu podziemny.

Bliska Wola to nowoczesny kompleks łączący w sobie dobrą lokalizację z wysokim standardem. W ramach projektu oddano łączenie 480 mieszkań o rozmaitych układach i metrażach, mieszczących się w przedziale od 23m2 do 124m2. Szeroki wybór powierzchni sprawia, że swoje mieszkanie na osiedlu Bliska Wola znajdzie zarówno singiel, para, jak i rodzina z dziećmi. Do każdego lokalu zaprojektowano balkon. Do lokali na parterze przygotowano ogródki. Do dyspozycji właścicieli mieszkań przewidziano również liczne komórki lokatorskie, wózkownie i miejsca w garażu podziemnym. Poza funkcjonalnymi mieszkaniami na terenie inwestycji Bliska Wola znajdą się powierzchnie biurowe, sklepy, kawiarnie, przedszkole oraz park z fontanną.

Nieruchomość jest fantastycznie zlokalizowane - pogranicze Woli i Śródmieścia, umożliwia korzystanie z atrakcyjnej oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy. Na łatwy dojazd do centrum liczyć mogą zarówno zmotoryzowani mieszkańcy, jak i osoby korzystające z transportu publicznego. Dogodna lokalizacja inwestycji Bliska Wola zapewnia szeroki wybór punktów handlowych i usługowych. Ponadto w pobliżu osiedla znaleźć można przedszkola i szkoły, co czyni z nowych mieszkań na Woli propozycję szczególnie atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. W pobliżu nieruchomości znajduje się również spora liczba terenów zielonych – parki, skwery i lasek pozwolą na codzienny relaks na świeżym powietrzu.

Cena 975 000 PLN zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (50 000 PLN )

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18707
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
51 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
4km
Piętro
7
Czynsz
576 PLN
Niedawna aktualizacja
07-06-2023
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18707
Cena
975 000 PLN
Cena/m2
19 223 PLN

Cena 975 000 PLN zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (50 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Może Cię również zainteresować: