Elegancki apartament na wynajem w inwestycji Klimt House - Kazimierzowska, Warszawa - for-rental, ref. 14942 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Elegancki apartament na wynajem w inwestycji Klimt House


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować Państwu śliczne mieszkanie przy ulicy Kazimierzowskiej.

W skład mieszkania o powierzchni ponad 90m2 wchodzi przestronny salon z loggią, osobna kuchnia, z której także wyjść możemy na szeroki taras, dwie sypialnie oraz estetycznej łazienki. Cały apartament jest bardzo widny i jasny, dzięki dużym oknom w salonie oraz kuchni. Nieruchomość została wyposażona w najwyższej klasy sprzęt RTV i AGD.

Klimt House to elegancki i bardzo prestiżowy apartamentowiec, odznaczający się doskonałą lokalizacją i wyjątkowym rysem architektonicznym. Inspiracją zarówno dla wyglądu jaki i samej nazwy inwestycji jest postać Gustava Klimta - artysty tworzącego w okresie wiedeńskiej secesji. Motywy nawiązujące do dzieł Klimta widoczne są w częściach wspólnych budynku. Dodatkowo o unikatowości projektu stanowi wykorzystanie wyjątkowo wytwornych materiałów, budzących skojarzenia podobne do dzieł samego Klimta, a więc elegancji, zmysłowości oraz wrażliwości na kolor.

Stary Mokotów to jedna z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej zróżnicowanych dzielnic Warszawy, oraz jedno z jej głównych centrów edukacyjnych i rozrywkowych. To tutaj mieszczą się między innymi Bibloteka narodowa, Warszawska Politechnika, Akademia Ekonomiczna oraz Teatry - Guliwer i Nowy. Mokotów odznacza się doskonale rozwiniętą siecią połączeń komunikacyjnych. Kursuje tu metro a most Siekierkowski łączy tą dzielnicę z prawym brzegiem Wisły. Klimt House znajduje się w samym centrum Starego Mokotowa, na cichej ulicy Kazimierzowskiej. Apartamentowiec jest zintegrowany z otaczającymi go przedwojennymi kamienicami - cała okolica odznacza się natomiast niezrównaną atmosferą. Klimt House to idealny wybór dla wszystkich poszukujących możliwości odpoczynku w otoczeniu natury. Wystarczy chwila by całkowicie wsiąknąć w przytulną, spokojną atmosferę miejsca. W najbliższym otoczeniu inwestycji odnajdziemy Park Dreszera, z powodzeniem można tu również rozpocząć wypad rowerowy w stronę Pola Mokotowskiego albo spacer w kierunku parku Morskie Oko, lub Placu Słonimskiego.

Cena 7500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny zawiera media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Wszystkich zainteresowany, zachęcamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14942
Inwestycja

Miasto
Warszawacena
7 500 PLN
(1 704 EUR)

cena/M2
78 PLN

Powierzchnia
96m2

Sypialnie
2

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
5

niedawna aktualizacja
05-08-2020