Unikatowy, przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Złota 44 - Złota, Warszawa - for-rental, ref. 12456 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Unikatowy, przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Złota 44


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May prezentuje wyjątkowy,niezwykle przestronny apartament na 28 piętrze. 

Przepiękny, niezwykle przestronny apartament został wykończony w najwyższym standardzie w bardzo męskim, eleganckim stylu przy użyciu skali szarości.
Składa się on z niezwykle przestronnego, słonecznego salonu z urzekającym widokiem na Warszawę, aneksu kuchennego z wydzieloną częścią jadalnianą, garderoby oraz WC gościnnego. Część prywatna to stylowa sypialnia, duża garderoba, łazienka z wanną i prysznicem.
Do dyspozycji Najemcy są dwa miejsca garażowe z dwoma luksusowymi samochodami (SUV + auto sportowe, oba segmentu premium) oraz motocykl klasy premium za dodatkową opłatą.

Złota 44 to najwyższy obecnie budynek w Warszawie - mierzący 192 metrów wieżowiec mieści prawie 300 unikatowych apartamentów. Zarówno standard wykończenia, jak i poziom dostępnych dla mieszkańców udogodnień wyznaczają nowy, niespotykany dotąd standard w budownictwie mieszkaniowym w Polsce. Wieżowiec Złota 44 zaprojektowany został przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Budynek cechuje nie tylko wyjątkowy projekt, ale również zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i materiałów - wszystkie elementy fasady zostały wytworzone ręcznie, natomiast zastosowana technologia gwarantuje najwyższy poziom energooszczędności oraz redukcji hałasu. Na 8. piętrze budynku znajduje się mierząca 1400m2 strefa wypoczynkowo-biznesowa przeznaczona do użytku mieszkańców. Znajdziemy w niej m.in.: basen o długości 25 metrów, siłownię z fitness, saunę, pomieszczenia masażu, a także prywatną salę kinową, zewnętrzne jacuzzi i przestronny taras. Ponadto do użytku mieszkańców przeznaczona jest piwnica na wino oraz 2 sale konferencyjne. Złota 44 to stanowczo najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Połączenie wyjątkowego dizajnu, doskonałej jakości i niespotykanych nigdzie indziej udogodnień tworzy prawdziwie niezrównaną całość. Położenie w centrum miasta i duże okna zapewniają również doskonały widok na panoramę miasta, która obejmuje: Pałac Kultury i Nauki, wieżowce Centralnego Obszaru Biznesu, jak również ogród Saski, Stare Miasto, Stadion Narodowy i Wisłę.

Złota 44 znajduje się w samym centrum Warszawy, na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej, w bezpośrednim sąsiedztwie Centralnego Obszaru Biznesu, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta, zapewniając łatwy dostęp do licznych linii tramwajowych i autobusowych, jak również do metra. Okolica Złotej 44 zapewnia również szeroki wachlarz restauracji, kawiarni, klubów jak również sklepów i punktów usługowych.

Cena 21 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (600 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 12456
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
21 000 PLN
(4 596 EUR)

cena/M2
153 PLN

Powierzchnia
137m2

Sypialnie
1

łazienki
2

od centrum
w centrum

piętro
28

niedawna aktualizacja
18-10-2021