Całkowicie odnowione wnętrze łączy nowoczesną estetykę z naturalnym drewnem, tworząc wyrafinowaną, jasną przestrzeń dzienną. Duże przeszklenia prowadzą na balkon, parkiet z egzotycznego drewna podkreśla ciepło aranżacji, kuchnia z białymi frontami i drewnianymi akcentami wyposażona w zmywarkę, pralkę, lodówkę, płytę indukcyjną i piekarniki marki Bosch, przygotowane przyłącza RTV oraz wideofon, apartament przeszedł niedawny gruntowny remont, powierzchnia 55 m².
- Nowa instalacja i odświeżone wykończenia, wysokiej klasy drewniany parkiet.
- W pełni wyposażona kuchnia z płytą indukcyjną i zmywarką.
- Przyłącza RTV i wideofon gotowe do instalacji systemu multimedialnego.
Budowany w 2012 roku kameralny budynek oferuje eleganckie części wspólne i wysoki standard bezpieczeństwa, inwestycja ogrodzona z monitoringiem CCTV i kontrolą dostępu. Wygodna winda na wszystkie piętra, nowoczesne klatki schodowe i system domofonowy z wideofonem, wszystko utrzymane w ponadczasowej palecie materiałów i neutralnych kolorach, co podkreśla prestiż lokalizacji.
- Ogrodzone osiedle z monitoringiem CCTV i kontrolą dostępu.
- Winda do poziomu mieszkania, nowoczesne części wspólne.
- Wideofon i domofon, bezpieczeństwo i komfort codziennego użytkowania.
Prestiżowa lokalizacja w Powiat Warszawa, przy ul. Pańskiej, łączy ciszę eleganckiej ulicy z doskonałą komunikacją, w pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja metra oraz stacja kolejowa i podmiejska, szybki dojazd do centralnych biurowców i kulturalnych punktów miasta, bogata oferta restauracji i butików w zasięgu spaceru, idealne miejsce dla wymagających najemców.
Cena 4900 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1570 PLN) + media (200 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym
Organise a viewing today, contact us via our enquiry forms or by phone.