Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Jasne i przestronne mieszkanie w Śródmieściu

Hamilton May prezentuje bardzo jasne i wysokie mieszkanie w kamienicy w sercu Warszawy. Zaprojektowane z detalami nawiązującymi do lat '30 stylu art déco. Mieszkanie zlokalizowane w pobliżu Starego Miasta, bardzo atrakcyjnej części Warszawy. Typowe dla pary lub singla ceniącego wysoki standard i świetną lokalizację.

Dwupokojowe mieszkanie z bardzo funkcjonalnym rozkładem, zlokalizowane na 5. piętrze z dalekim widokiem na Stare Miasto. Do wszystkich zamykanych pomieszczeń jest dostęp z korytarza. Jasny salon z dużymi oknami balkonowymi wyposażony w narożnik, strefę TV i duże szafy, a także strefę jadalni. Sypialnia w bielach i szarościach z łóżkiem dwuosobowym, dużą szafą i miejscem do pracy. Kuchnia jest oddzielna, zaprojektowana w czarno-białych eleganckich kolorach, wyposażona we wszystkie sprzęty i wyróżnia się obecnością dużego okna z pięknym widokiem. Łazienka z prysznicem z deszczownicą. Do mieszkania należy także piwnica.

Klimatyczna, historyczna kamienica z 1945 roku im. Kazimierza Spinka zlokalizowana w Śródmieściu Północnym. W budynku historycznie zostały zachowane wszystkie oficyny i przepiękne zdobienia. Bardzo klimatyczne miejsce na warszawskiej mapie.

Historyczna część Warszawy w kilku krokach od Nowego Światu i Starego Miasta, bardzo dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa, spacer do stacji Metra Nowy Świat zajmuje 5 min.

Cena 5800 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1200 PLN) + media (250 PLN) zawiera komórkę lokatorską

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 10288
Miasto
Powierzchnia
68 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
1km
Piętro
5
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
30 Kwietnia 2024
Data aktualizacji
26-03-2024
Telewizja kablowa
Internet
Schowek

Koszty

Ref: 10288
Cena za miesiąc
5 800 PLN
constant.rent per m2/m2
85 PLN

Cena 5800 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (1200 PLN) + media (250 PLN) zawiera komórkę lokatorską

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Śródmieście

Śródmieście - serce stolicy

Śródmieście Warszawy zachwyca wielkomiejską atmosferą: dominują tu szklane wieże, luksusowe apartamentowce i ruchliwe arterie. Śródmieście kryje jednak znacznie więcej atrakcji.

Śródmieście Warszawy zachwyca wielkomiejską atmosferą: dominują tu szklane wieże, luksusowe apartamentowce i ruchliwe arterie. Śródmieście kryje jednak znacznie więcej atrakcji.

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.