Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Przestronny apartament z dwiema sypialniami na Woli

Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowy trzypokojowy apartament z balkonem na wynajem na Bliskiej Woli. Idealny dla dwóch osób lub rodziny 2+1.

Prezentowany apartament o powierzchni 55m2, składa się z salonu z wyjściem na przestronny balkon, aneksu kuchennego, sypialni master wyposażonej w dwuosobowe łóżko, łazienki wyposażonej w kabinę prysznicową, dodatkowej sypialni oraz hallu z funkcjonalną garderobą. Apartament wykończony w wysokim standardzie oraz wyposażony jest w niezbędny sprzęt AGD. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Mieszkanie zlokalizowane jest na wysokiej kondygnacji, z której rozpościera się widok na panoramę Warszawy.

Bliska Wola to nowoczesny kompleks łączący w sobie dobrą lokalizację z wysokim standardem. W ramach projektu oddano łączenie 480 mieszkań o rozmaitych układach. Poza funkcjonalnymi mieszkaniami na terenie inwestycji znajdą się powierzchnie biurowe, sklepy, kawiarnie, przedszkole, plac zabaw dla dzieci,  wielofunkcyjne ogrodzone boisko oraz park z fontanną. W budynku mieści się również rowerowania dostępna do użytku przez wszystkich mieszkańców. Kompleks objęty całodobową ochroną i monitoringiem.

Nieruchomość jest fantastycznie zlokalizowana - pogranicze Woli i Śródmieścia, umożliwia korzystanie z atrakcyjnej oferty kulturalno-rozrywkowej stolicy. Na łatwy dojazd do centrum liczyć mogą zarówno zmotoryzowani mieszkańcy, jak i osoby korzystające z transportu publicznego. Dogodna lokalizacja inwestycji Bliska Wola zapewnia szeroki wybór punktów handlowych i usługowych. Ponadto, w pobliżu osiedla znaleźć można przedszkola i szkoły, co czyni z nowych mieszkań na Woli propozycję szczególnie atrakcyjną dla rodzin z dziećmi. W pobliżu nieruchomości znajduje się również spora liczba terenów zielonych – parki, skwery i lasek pozwolą na codzienny relaks na świeżym powietrzu.

Cena 6000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (600 PLN) + media (150 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 18791
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
55 m2
Sypialnie
2
Łazienki
1
Od centrum
4km
Piętro
11
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
06-06-2023
Balkon
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 18791
Cena za miesiąc
6 000 PLN
constant.rent per m2/m2
109 PLN

Cena 6000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (600 PLN) + media (150 PLN) zawiera miejsce w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Wola

Wola - nowe centrum Warszawy

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Odkryj dzielnicę ultranowoczesnych drapaczy chmur, której rytm wyznaczają pociągi drugiej linii metra.

Może Cię również zainteresować: