Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Wyjątkowe, pięknie zaprojektowane mieszkanie przy ul. Jagiellońskie w odrestaurowanej kamienicy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowe mieszkanie na Pradze Północ tuż przy parku Praskim.

Mieszkanie o powierzchni 110 mkw składa się z dwóch poziomów. Na parterze z salonu z otwartą kuchnią, sypialni typu master oraz drugiej, mniejszej, która może być zaadaptowana na gabinet. Na tym poziomie znajduje się również łazienka z wanną i kabiną prysznicową. Na poziomie -1 znajduje się natomiast salon (pokój telewizyjny) oraz mały pokój, który może być zaadaptowany na biuro, miejsce do pracy etc., łazienka z kabiną prysznicową oraz pralnia i suszarnia. Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany. Dzięki aranżacji architekta mieszkanie w pełni wykorzystuje uroki starej kamienicy, wszystkie pomieszczenia na parterze mają wysokość 3,40 m. Poziom -1 natomiast ma zachowane, piękne, ceglane sklepienia. Cały apartament ma designerski, spójny i bardzo ciekawy charakter. Do mieszkania należą dwa miejsca parkingowe oferowane w budynku na przeciwko kamienicy oraz przestronna piwnica na poziomie -1.

Budynek to stara kamienica wybudowana w 1904 roku rewitalizowana w roku 2014, budynek mimo renowacji zachował wiele akcentów starej kamienicy takich jak między innymi stara oryginalna kuta brama wejściowa do budynku wraz z odbojami bramnymi.

Budynek w doskonałej lokalizacji, 300 metrów do autobusów, tramwajów, metra i Galerii Handlowej, dojazd do Centrum 10 min samochodem. Zaledwie 150 metrów do parku a jeszcze bliżej do kina i teatru.

Cena 7000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (2200 PLN) zawiera media zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (400 PLN )

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 14037
Miasto
Powierzchnia
110 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
3km
Piętro
Parter
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
27-11-2023
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 14037
Cena za miesiąc
7 000 PLN
constant.rent per m2/m2
64 PLN

Cena 7000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (2200 PLN) zawiera media zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie dwa miejsca w parkingu podziemnym (400 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik po dzielnicy Praga Północ

Praga Północ - dzielnica lokalnej bohemy na drugim brzegu Wisły

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Może Cię również zainteresować: