Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Przestronne, jasne mieszkanie z tarasem tuż przy Parku Szczęśliwickim

Hamilton May prezentuje ofertę najmu przestronnego mieszkania położonego w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Parku Szczęśliwickiego, idealnego na potrzeby rodziny z jednym lub dwójką dzieci, trzech niezależnych osób, bądź cele biurowe.

Mieszkanie o powierzchni 177 m2 tarasem o powierzchni 19 m2, w pełni odświeżone. Na ogólną powierzchnię składa się wyjątkowo duży salon z jadalnią ok. 65m2, kuchnia o powierzchni ok. 12 m2,  3 pokoje 18, 13 i 15 m2. Ostatni pokój ma dostęp do łazienki en suite i przedpokoju, który może być zagospodarowany na garderobę. Druga łazienka jak i pomieszczenie gospodarcze (pralnia) dostępne są z hallu. Dodatkowo, przy wejściu znajduje się garderoba o powierzchni 4m2, Mieszkanie jest bardzo dobrze doświetlone dzięki dużej powierzchni okien. Opcjonalnie możliwy najem nawet kilku miejsc garażowych.

Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze budynku położonego na zamkniętym, kameralnym osiedlu z 2011 r. W podziemiach budynku znajduje się hala garażowa. Dodatkowo jest również rowerownia. Osiedle monitorowane i strzeżone.

Największym atutem nieruchomości jest bezpośrednie sąsiedztwo Parku Szczęśliwickiego, który jest miejscem idealnym dla rekreacji lub odpoczynku wśród zieleni. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna również ze względu na bliskość głównych arterii Ochoty, co sprawia, że z łatwością można dojechać nie tylko do Śródmieścia, ale również do biznesowego centrum na Mokotowie czy na lotnisko Chopina. W ok. 5 minut można dojechać do Dworca Zachodniego, ok. 10 min. zajmie dojazd do Dworca Centralnego i 15 min. na lotnisko. Rozbudowana infrastruktura usługowo-handlowa, w pobliżu m.in. galerie handlowe Blue City oraz Reduta.

Cena 11 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN )

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 19948
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
177 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
4km
Piętro
3
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
10-04-2024
Balkon
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 19948
Cena za miesiąc
11 000 PLN
constant.rent per m2/m2
62 PLN

Cena 11 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

Przestronne, jasne mieszkanie z tarasem tuż przy Parku Szczęśliwickim - plan

Może Cię również zainteresować:

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.