Mieszkanie z ogrodem w nowej inwestycji na Szwedzkiej - Szwedzka, Warszawa - na sprzedaż, ref. 17147 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Mieszkanie z ogrodem w nowej inwestycji na Szwedzkiej


Hamilton May ma przyjemność przedstawić 106-metrowe mieszkanie z ogrodem i prywatnym wejściem

Mieszkanie to zostało pozostawione w stanie deweloperskim, tak by można było wykończyć je według własnych potrzeb. Znajduje się na parterze, pięciopiętrowej inwestycji Szwedzka 4. Oprócz konwencjonalnego wejścia od klatki, mieszkanie to posiada osobne, prywatne wejście od strony patio. Na jego 106 metrów składają się jeden otwarty pokój oraz, cztery osobne pokoje, oraz kolejne trzy mniejsze, przygotowane pod łazienki czy pomieszczenia gospodarcze. Kolejnym atutem tej nieruchomości są wysokie (3.2m) sufity. Dodatkowo, z każdego z wszystkich pięciu większych pokoi jest wyjście na 75-metrowy ogródek.

Z racji na jego rozkład, mieszkanie idealnie się nadaje  pod działalność biurową, dla prestiżowej kancelarii lub gabinetu medycznego.

Szwedzka 4 to nowoczesny budynek w samym sercu Pragi Północ wybudowany w 2020. Ta kameralna inwestycja składa się ze 101 komfortowych mieszkań położonych na pięciu kondygnacjach naziemnych. Dodatkowo, dla komfortu mieszkańców na pierwszej kondygnacji naziemnej zaprojektowano lokale usługowe natomiast na kondygnacji podziemnej miejsca postojowe i komórki lokatorskie. W budynku znajduje się też recepcja oraz ochrona zapewniające bezpieczeństwo najemcom. Inspirowana industrialną przeszłością Pragi architektura budynku oraz wykończenie części wspólnych łączą tradycję i nowoczesność.

Mieszkanie zlokalizowane jest w sercu klimatycznej Pragi Północ, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy, w której postindustrialny krajobraz zyskuje wyjątkowy, kosmopolityczny charakter z mnóstwem kawiarni, restauracji i galerii sztuki. Doskonała lokalizacja nieruchomości przy Szwedzkiej 4 oddalona jest zaledwie 4 minuty spacerem od stacji metra 'Szwedzka', z której można dojechać do biznesowego centrum stolicy — Ronda ONZ — w zaledwie 15 minut. Położenie budynku w pobliżu Wisły i otaczających ją parków, ścieżek rowerowych i terenów zielonych zapewnia doskonały dostęp do zajęć rekreacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie jest wiele modnych lokali, klimatycznych restauracji, Centrum Handlowe Wileńska oraz Centrum Praskie Koneser. Niedaleko stąd także do Parku Praskiego, Parku Skaryszewskiego oraz wizytówek Warszawy, takich jak Stare Miasto, Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik czy Ogród Zoologiczny.

Cena 1325000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (55000 PLN brutto zawiera 8 % VAT)

Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
nowa oferta
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 17147
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
1 325 000 PLN
(292 005 EUR)

cena/M2
12 500 PLN

Powierzchnia
106m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
4km

piętro
Parter

data aktualizacji
30-12-2021