Loading...
Hamilton May Logo

prezentuje:

Mieszkanie z ogrodem w nowej inwestycji na Szwedzkiej

Hamilton May ma przyjemność przedstawić 106-metrowe mieszkanie z ogrodem i prywatnym wejściem

Mieszkanie to zostało pozostawione w stanie deweloperskim, tak by można było wykończyć je według własnych potrzeb. Znajduje się na parterze, pięciopiętrowej inwestycji Szwedzka 4. Oprócz konwencjonalnego wejścia od klatki, mieszkanie to posiada osobne, prywatne wejście od strony patio. Na jego 106 metrów składają się jeden otwarty pokój oraz, cztery osobne pokoje, oraz kolejne trzy mniejsze, przygotowane pod łazienki czy pomieszczenia gospodarcze. Kolejnym atutem tej nieruchomości są wysokie (3.2m) sufity. Dodatkowo, z każdego z wszystkich pięciu większych pokoi jest wyjście na 75-metrowy ogródek.

Z racji na jego rozkład, mieszkanie idealnie się nadaje  pod działalność biurową, dla prestiżowej kancelarii lub gabinetu medycznego.

Szwedzka 4 to nowoczesny budynek w samym sercu Pragi Północ wybudowany w 2020. Ta kameralna inwestycja składa się ze 101 komfortowych mieszkań położonych na pięciu kondygnacjach naziemnych. Dodatkowo, dla komfortu mieszkańców na pierwszej kondygnacji naziemnej zaprojektowano lokale usługowe natomiast na kondygnacji podziemnej miejsca postojowe i komórki lokatorskie. W budynku znajduje się też recepcja oraz ochrona zapewniające bezpieczeństwo najemcom. Inspirowana industrialną przeszłością Pragi architektura budynku oraz wykończenie części wspólnych łączą tradycję i nowoczesność.

Mieszkanie zlokalizowane jest w sercu klimatycznej Pragi Północ, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stolicy, w której postindustrialny krajobraz zyskuje wyjątkowy, kosmopolityczny charakter z mnóstwem kawiarni, restauracji i galerii sztuki. Doskonała lokalizacja nieruchomości przy Szwedzkiej 4 oddalona jest zaledwie 4 minuty spacerem od stacji metra 'Szwedzka', z której można dojechać do biznesowego centrum stolicy — Ronda ONZ — w zaledwie 15 minut. Położenie budynku w pobliżu Wisły i otaczających ją parków, ścieżek rowerowych i terenów zielonych zapewnia doskonały dostęp do zajęć rekreacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie jest wiele modnych lokali, klimatycznych restauracji, Centrum Handlowe Wileńska oraz Centrum Praskie Koneser. Niedaleko stąd także do Parku Praskiego, Parku Skaryszewskiego oraz wizytówek Warszawy, takich jak Stare Miasto, Stadion Narodowy, Centrum Nauki Kopernik czy Ogród Zoologiczny.

Cena 1 431 000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (55 000 PLN)

Zainteresowanych zapraszamy serdecznie do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17147
Miasto
Warszawa
Ulica
Szwedzka
Dzielnica
Praga-Północ
Inwestycja
Powierzchnia
106 m2
Sypialnie
3
Łazienki
2
Od centrum
4km
Piętro
Parter
Data aktualizacji
01-07-2022
Balkon
Ogród
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17147
Cena
1 431 000 PLN
Cena/m2
13 500 PLN

Cena 1 431 000 PLN + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (55 000 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Mieszkanie z ogrodem w nowej inwestycji na Szwedzkiej - plan

Szwedzka 4

City: Warszawa Street: Szwedzka Region: Praga-Północ Level: 5 Status: existing Number of units: 47 Rental price from: 2250 Avg. rental price/m2: 70
City: Warszawa Street: Szwedzka Region: Praga-Północ Level: 5 Status: existing Number of units: 47 Rental price from: 2250 Avg. rental price/m2: 70

Hamilton May oferuje 47 w pełni zarządzanych apartamentów na wynajem długoterminowy, położonych w jednej z najszybciej rozwijających się dzielnic Warszawy. Inspirowana industrialną przeszłością Pragi architektura budynku oraz wykończenie wnętrz łączą tradycję i nowoczesność. Warszawska Praga Północ to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic stoli...