Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Trzypokojowy, słoneczny apartament na osiedlu Cybernetyki 17, wybudowanym przez Dom Development

Hamilton May prezentuje ofertę sprzedaży komfortowo zaaranżowanego mieszkania z dwoma sypialniami i dwoma łazienkami. 

Ten apartament, usytuowany na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku został gustownie wykończony, z przewagą jasnych ścian połączonych z jasnym drewnem (parkiet i elementy stolarskie) w całości wnętrz.

Na jego funkcjonalnie rozplanowane 71 metrów składają się jasny salon z zaaranżowanym balkonem, otwarta kuchnia, sypialnia master z łazienką i szafami w zabudowie, drugi pokój mogący służyć za gabinet czy drugą sypialnię, łazienka z prysznicem, oraz hol wejściowy z szafą wnękową. Całość apartamentu wyposażona jest we wszystkie niezbędne sprzęty RTV i AGD.

Do apartamentu przynależy też miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska

Osiedle Cybernetyki 17 to nowoczesny projekt z elegancką formą architektoniczną budynków i funkcjonalną przestrzenią. Powstaje w części Mokotowa - zyskującej rangę nowego centrum biznesowego stolicy. Osiedle znajduje się w odległości zaledwie paru minut od znanego centrum handlowego Galeria Mokotów. Znakomita lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd zarówno do centrum, jak i Lotniska Chopina dzięki pobliskim przystankom tramwajowym i autobusowym, wygodnemu połączeniu ze stacjami metra Służew i Wilanowska oraz przystankowi Szybkiej Kolei Miejskiej Warszawa Służewiec.

Inwestycja zlokalizowana jest na Służewcu. W pobliżu znajduje się Galeria Mokotów oraz liczne kompleksy biurowe zlokalizowane wzdłuż ul. Domaniewskiej. Doskonałe połączenie komunikacyjne tej części Służewca z dowolnym miejscem w Warszawie, zapewnia bliskość kilku linii autobusowych i tramwajowych oraz głównych arterii miasta.

Cena 1 199 000 PLN + miejsce w parkingu podziemnym (50 000 PLN ) + komórka lokatorska (20 000 PLN )

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17926
Miasto
Warszawa
Ulica
Komputerowa
Dzielnica
Powierzchnia
71 m2
Sypialnie
2
Łazienki
2
Od centrum
6km
Piętro
7
Data aktualizacji
07-11-2022
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Ochrona/ dozorca
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17926
Cena
1 199 000 PLN
Cena/m2
16 887 PLN

Cena 1 199 000 PLN + miejsce w parkingu podziemnym (50 000 PLN ) + komórka lokatorska (20 000 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Trzypokojowy, słoneczny apartament na osiedlu Cybernetyki 17, wybudowanym przez Dom Development - plan

Przewodnik po dzielnicy Mokotów

Mokotów - od skupiska biurowców do willi dyplomatów

Jedna z kluczowych dzielnic Warszawy i dom dla 200 000 mieszkańców. Oferuje wszystko od biurowców na Służewcu, przez kameralne kamieniczki i dawne wille, po nowoczesną architekturę mieszkaniową.

Jedna z kluczowych dzielnic Warszawy i dom dla 200 000 mieszkańców. Oferuje wszystko od biurowców na Służewcu, przez kameralne kamieniczki i dawne wille, po nowoczesną architekturę mieszkaniową.