Loading...
Hamilton May Logo

prezentuje:

Dom Marzeń położony na działece o powierzchni 1,1 hektara nad brzegiem Wisły

Hamilton May prezentuje przepiękny dom na sprzedaż, położony w Kępie Oborskiej w prestiżowej lokalizacji tuż przy Konstancinie Jeziorna.

Dom 674 m² usytułowany na działce o pow. 1,1 ha może być doskonale wykorzystywany zarówno do celów prywatnych, jak i biznesowych. Unikalny i nowoczesny dom został zaprojektowany i wykonany przez architektów i specjalistów z Austrii i Polski. Zbudowany w kształcie litery L, drewniana rama tarasowa i naturalne materiały, tworzą przytulną atmosferę. Otwarta przestrzeń, prostota projektu, dużo światła wpadającego przez liczne przeszklenia, dają poczucie mieszkania na zewnątrz. Nieruchomość składa się z dwóch obiektów mieszkalnych połączonych garażem na 3 auta. Pierwsza cześć o powierzchni 403 m2, składa się z salonu z kuchnią, 9 pokoi, trzech łazienek oraz czterech toalet. Ta cześć domu wymaga jeszcze pewnych inwestycji w automatykę domową, system bezpieczeństwa, klimatyzację oraz wyposażenie w meble. Druga część o powierzchni 199 m2, składa się salonu z otwartą kuchnią, 5 pokoi, dwóch łazienek oraz trzech toalet. Dom w pełni wykończony i umeblowany.

Inteligentny dom, nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie przy użyciu najwyższej jakości produktów europejskich, wykonanych na indywidualne zamówienie.

Oferowana nieruchomość położona jest w malowniczym rezerwacie przyrody Kępa Oborska, miejscowości należącej do prestiżowego regionu Konstancin-Jeziorna. Otoczona lasem, w pobliżu rzeki - Wisły. Z trzech stron nieruchomości nie ma żadnych zabudowań. Dojazd do nieruchomości możliwy jest z dwóch stron.

Cena 5490000 PLN zawiera garaż, zawiera komórkę lokatorską

Hamilton May zaprasza do zapoznania się i zakupu tego wyjątkowego projektu.

Wirtualny Spacer

Szczegóły nieruchomości

Ref: 12561
Miasto
Kępa Oborska
Ulica
Kępa Oborska
Dzielnica
Kępa Oborska
Powierzchnia
674 m2
Sypialnie
12
Łazienki
5
Od centrum
16km
Piętro
Parter
Rozmiar działki
11000 m2
Data aktualizacji
23-06-2022
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Ogród
Internet
Schowek
Parking prywatny

Koszty

Ref: 12561
Cena
5 490 000 PLN
Cena/m2
8 145 PLN

Cena 5490000 PLN zawiera garaż, zawiera komórkę lokatorską

Hamilton May pobiera opłatę za sprzedaż tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa sprzedaży.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Plan nieruchomości

Dom Marzeń położony na działece o powierzchni 1,1 hektara nad brzegiem Wisły - plan