Loading...

Nieruchomości na wynajem w pobliżu Centralnego Obszaru Biznesu

Centralny Obszar Biznesu

Centralny Obszar Biznesu to teren gęsto skoncentrowanej działalności komercyjnej, który stanowi centrum gospodarcze w mieście lub regionie.

Dzielnica biznesowa, którą określa się skrótem COB, jest kluczowym terminem w planowaniu ze względu na jej znaczenie dla tak wielu przenikających się kwestii miasta - sukcesu lokalnej i regionalnej gospodarki, przepływu towarów i ludzi, życia i kultury miasta, oraz wielu innych. Biurowce, centra usługowe i liczne huby transportowe są integralną częścią Centralnego Obszaru Biznesu. Metro, linie tramwajowe, dworce oraz „dojazdówki” do lotniska ułatwiają podróżowanie pracownikom oraz biznesmenom.

COB jest generalnie uważany za odrębny od szerszego terminu "Śródmieście", które może obejmować bardziej historyczne dzielnice mieszkalne lub przylegające do COB historyczne i kulturalne centrum miasta.

Centralny Obszar Biznesu w Warszawie - charakterystyka

Panorama miasta jest często rozpoznawalna właśnie ze względu na budynki znajdujące się w COB. Warszawski Centralny Obszar Biznesu jest znany z wielu dumnych inwestycji, takich jak na przykład najwyższy budynek w Polsce – Varso Tower, oferujący 150 tys. m2 powierzchni biurowej oraz usługowej dla najbardziej wymagających najemców.

Do kluczowych biurowców w warszawskim COB zaliczamy: Cosmopolitan, Varso Tower, Warsaw Trade Tower, Warsaw Financial Center, Warsaw Unit, Skyliner, Skylight Złote Tarasy, Rondo 1, The Warsaw Hub, Q22, Mennica Legacy Tower, Warsaw Spire A, Moniuszki Tower, Warsaw Trade Tower.

Granice Centralnego Obszaru Biznesu w Warszawie to: Aleja Solidarności (granica północna), Hoża (granica południowa), Nowy Świat + Krakowskie Przedmieście (granica wschodnia) i Aleja Jana Pawła II (granica zachodnia).

Centralny Obszar Biznesu Warszawa – mieszkania na wynajem

Warszawskie mieszkania oraz apartamenty w okolicy Centralnego Obszaru Biznesu charakteryzują się wysokim standardem oraz doskonałą lokalizacją. Są idealnym wyborem dla biznesmenów oraz pracowników wyższego szczebla. Zapewniają relaks w centrum miasta oraz komfort dojazdu do najważniejszych punktów na biznesowej mapie Warszawy.

W Hamilton May posiadamy najbardziej aktualną listę dostępnych mieszkań na wynajem, które znajdują się w pobliżu warszawskiego Centralnego Obszaru Biznesu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą systematycznie odświeżamy.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.