Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Wyjątkowy Penthouse przy parku Szczęśliwickim

Hamilton May przedstawia ofertę wynajmu luksusowego penthouse'u z niesamowitym widokiem na zieleń oraz Warszawę.

Wyjątkowy Penthouse o powierzchni 230m2, a skład niego wchodzi reprezentacyjny hol z prywatną szklaną windą, przestronna, nowoczesna kuchnia połączona z jadalnią, salon, pokój do dowolnej aranżacji, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz toaleta. Nieruchomość jest czterostronna co gwarantuje optymalne nasłonecznienie przez cały dzień. Penthouse jest otoczony otoczony tarasem, z którego widok zapiera dech w piersiach, dodatkowo nieruchomość wyposażona jest w saunę oraz dwa miejsca postojowe w parkingu podziemnym. Penthouse jest zabezpieczony systemem alarmowym i roletami antywłamaniowymi.

Budynek wchodzi w skład kameralnego osiedla doskonale zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego. Aby podkreślić unikalny charakter inwestycji, ogromną uwagę podczas realizacji przywiązywano do doboru materiałów, staranności wykończenia, czy zagospodarowania części wspólnych. W efekcie powstało jedyne w swoim rodzaju założenie architektoniczne, które w odległości zaledwie kilku kilometrów od ścisłego centrum Stolicy pozwala cieszyć się ciszą, komfortem i otaczającą zielenią.

Lokalizacja jest wręcz doskonała, bliskość głównych arterii Ochoty sprawia, że z łatwością można dojechać nie tylko do Śródmieścia, ale również do biznesowego centrum na Mokotowie czy na lotnisko Chopina.

Cena 30 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (1000 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera Internet i TV

Zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z naszym biurem w celu uzyskania informacji.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13889
Miasto
Ulica
Dzielnica
Powierzchnia
230 m2
Sypialnie
3
Łazienki
3
Od centrum
5km
Piętro
4
Min. okres wynajmu:
24 miesięcy
Dostępne od:
31 Lipca 2023
Niedawna aktualizacja
05-06-2023
Klimatyzacja
Balkon
Telewizja kablowa
Internet
Winda
Przyjazne dla zwierząt
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 13889
Cena za miesiąc
30 000 PLN
constant.rent per m2/m2
130 PLN

Cena 30 000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (1000 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera Internet i TV

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie