Nowe studio w nowoczesnym budynku w centrum Muranowa - Pawia, Warszawa - for-rental, ref. 14761 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Nowe studio w nowoczesnym budynku w centrum Muranowa


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Biuro Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, funkcjonalne studio w kameralnej inwestycji z 2019 roku w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Pawiej. Mieszkanie czeka na swojego pierwszego najemcę.

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię ok. 35m2, na którą składają się przedpokój z szafą, przestronny salon z dużą rozkładaną kanapą i telewizorem, korytarz, wydzielona kuchnia oraz łazienka z wanną. Mieszkanie jest kompletnie wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Posiada niezbędny sprzęt AGD, jak np. pralka, zmywarka czy nawet mikrofalówka. Ponadto, właściciel zadbał również o podstawowe wyposażenie kuchenne czy ręczniki, więc najemca nie musi ponosić żadnych dodatkowych kosztów na start.

Studio usytuowane jest na ósmym piętrze nowoczesnego budynku z 2019 roku. Pawia 73 to kameralny budynek, który składa się z 9 kondygnacji nadziemnych i 2 podziemnych. Przewidziano w nim 68 lokali mieszkalnych, na parterze budynku znajdują się lokale usługowo-handlowe. Przed budynkiem znajduje się plac zabaw oraz ładnie zagospodarowana zieleń.

Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji w centrum Muranowa, zaledwie 3 km od Pałacu Kultury i Nauki. Położenie to gwarantuje dostępność w najbliższym sąsiedztwie wszystkich niezbędnych usług, a także rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną. W odległości kilku minut spacerem znajdują się obiekty sportowe oraz dwie duże galerie handlowe (Westfield Arkadia, C.H. Klif), z szerokim wyborem sklepów i restauracji.

Cena 2690 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (60 PLN) + Internet i TV (100 PLN)

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Ta nieruchomość jest zarządzana przez profesjonalistów, co oznacza, że najemca otrzyma wsparcie i pomoc naszego zespołu w języku angielskim / polskim, w sprawach związanych z wynajmem nieruchomości przez cały okres trwania umowy.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
na wyłączność
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14761
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
2 690 PLN
(601 EUR)

cena/M2
77 PLN

Powierzchnia
35m2

Sypialnie
studio

łazienki
1

od centrum
3km

piętro
8

data aktualizacji
04-06-2020