Piękny apartament na Morskim Oku na Mokotowie - Morskie Oko, Warszawa - for-rental, ref. 15150 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Piękny apartament na Morskim Oku na Mokotowie


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Wyjątkowa perła zlokalizowana przy parkowej alejce w parku Morskie Oko. Apartament otoczony zielenią, z windą wjeżdżającą z poziomu parkingu bezpośrednio do mieszkania. Okolica to istna oaza ciszy i spokoju gwarantująca prywatność, komfort, spokoju ducha.

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie przy użyciu wysokiej jakości materiałów jest podzielony wyraźnie na strefę dzienną i nocną. Składa się z hallu wyposażonego w szafy ścienne i duże lustra. Przestronny salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Na podłodze szeroki dębowy parkiet, na ścianach drewniana zabudowa z półkami na książki i dekoracje. W zabudowie niemalże niewidoczne drzwi do gabinetu z którego jest również dostęp z głównej sypialni. Duży balkon wychodzący na park usytuowany jest wzdłuż salonu i gabinetu zapewniając dostępność z obydwu tych pomieszczeń. Przytulna kolorystycznie kuchnia z wygodną wyspą i dużą ilością szafek oraz głębokich szuflad zapewnia, otwartość i funkcjonalność. W prywatnej części mieszkania znajdują się dwie funkcjonalne sypialnie. Główna z tapicerowanym szerokim łóżkiem, przestronną doświetloną garderobą, lustrami, oraz zabudową na książki i dekoracje. Druga sypialnia to jasna przestrzeń, wyposażona w szafę idealnie nadająca się na pokój dla dzieci. W apartamencie znajdują się dwie łazienki zapewniające ogrzewanie podłogowe. Łazienka codziennego użytku usytuowana jest bliżej salonu i wyposażona jest kabinę prysznicową. Druga łazienka znajduje się w strefie nocnej przy sypialniach i wyposażona jest w elegancką wannę, osobny prysznic oraz dwie umywalki. Do apartamentu przynależą dwa miejsca parkingowe oraz komórka lokatorska.

Apartamenty Morskie Oko to luksusowa inwestycja czterech kameralnych apartamentowców usytuowanych w jednym z najbardziej prestiżowych adresów w Warszawie. Apartamenty zlokalizowane są w samym sercu Parku Morskie Oko w bliskiej odległości odrestaurowanej willi Arpada Chowańczaka, która jest częścią inwestycji. Inwestycja składa się z 21 apartamentów otoczonych zielenią.

Stary Mokotów to jedna z najpiękniejszych i jednocześnie najbardziej zróżnicowanych dzielnic Warszawy, oraz jedno z jej głównych centrów edukacyjnych i rozrywkowych. To tutaj mieszczą się między innymi Bibloteka narodowa, Warszawska Politechnika, Akademia Ekonomiczna oraz Teatry - Guliwer i Nowy. Mokotów odznacza się doskonale rozwiniętą siecią połączeń komunikacyjnych. Kursuje tu metro a most Siekierkowski łączy tę dzielnicę z prawym brzegiem Wisły.

Cena 12 500 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (300 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 15150
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
12 500 PLN
(2 836 EUR)

cena/M2
98 PLN

Powierzchnia
128m2

Sypialnie
3

łazienki
2

od centrum
3km

piętro
1

data aktualizacji
06-07-2020