Luksusowy penthouse z dużym tarasem - Ludowa, Warszawa - for-rental, ref. 14579 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Luksusowy penthouse z dużym tarasem


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy a zarazem funkcjonalny apartament na ostatnim piętrze budynku.

Prezentowany apartament zachwyca już w momencie w którym wysiadając z auta w garażu kierujemy się prosto do windy którą wjeżdżamy bezpośrednio do apartamentu. Następnie jest jeszcze przyjemniej kiedy wchodząc do apartamentu widzimy wykończenia z trawertynu na ścianach i drewna egzotycznego na podłodze. Mieszkanie na swojej przestrzeni oferuje nam trzy sypialnie, gabinet, salon z kominkiem, jadalnię i kuchnię. Jedna z sypialni posiada własną łazienkę a pozostałe dwie sypialnie mają dostęp do wspólnej łazienki. Dodatkowo apartament posiada toaletę gościnną. W miesiącach ciepłych mieszkanie powiększa dwukrotnie ponieważ z jadalni jest wyjście na ogromny zielony i prywatny taras należący do mieszkania z którego grzech nie korzystać. W cenie najmu mamy dwa miejsca parkingowe tuż obok wyżej wspomnianej windy.

Apartament usytuowany został w budynku zaprojektowanym przez architektów z pracowni Kulczyński Architekt, wybudowany przez Echo Investment. Bryła Mondrian House doskonale wpasowuje się w klimat lokalizacji. O wyjątkowości projektu świadczy zdobyta nagroda Construction Journal Award Best Residential Development 2005. Budynek posiada całodobową ochronę, stanowi część strzeżonego oraz monitorowanego obiektu. Do dyspozycji mieszkańców jest kompleks rekreacyjny z basenem, siłownią, sauną oraz salą klubową, na terenie osiedla znajduje się także plac zabaw. Apartamentowiec położony został w bliskiej odległości do licznych terenów zielonych, po sąsiedzku jeden z najpiękniejszych parków - Morskie Oko.

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Ludowej w Mondrian House na Mokotowie w budynku z prywatnym basenem i siłownią oraz salą klubową wyłącznie do użytku mieszkańców, otoczony zadbaną przestrzenią zieloną i placem zabaw dla dzieci, przy wejściu do miejskiego parku.

Cena 17000 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (900 PLN) zawiera dwa miejsca w parkingu podziemnym, zawiera komórkę lokatorską + opcjonalnie Internet i TV (80 PLN)

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14579
Inwestycja

Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
17 000 PLN
(3 732 EUR)

cena/M2
97 PLN

Powierzchnia
175m2

Sypialnie
4

łazienki
2

od centrum
3km

piętro
8

data aktualizacji
10-08-2020