Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Elegancki apartament 120 m² przy ul. Leona Kruczkowskiego

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament o powierzchni 120 m², położony przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic – Leona Kruczkowskiego. To propozycja dla osób, które cenią przestrzeń, nowoczesny design i doskonałą lokalizację.

Opis nieruchomości

Apartament o powierzchni 120 m² obejmuje przestronny salon, elegancką kuchnię, dwa pokoje oraz łazienkę z dużą wanną.

  • Salon zachwyca dużymi przeszkleniami od sufitu do podłogi, które doskonale doświetlają wnętrze. W centralnej części znajduje się wygodna, czarna kanapa, a cała ściana za telewizorem została zabudowana, co nadaje pomieszczeniu spójności i nowoczesnego charakteru.
  • Kuchnia została utrzymana w eleganckiej beżowo-czarnej kolorystyce. Drewniany stół tworzy naturalne przejście pomiędzy częścią kuchenną a strefą dzienną, zapewniając idealne miejsce do wspólnych posiłków.
  • Sypialnia wyposażona jest w tapicerowane, czarne łóżko oraz zabudowę za wezgłowiem, co dodaje wnętrzu elegancji i funkcjonalności. Tuż obok znajduje się garderoba, która zapewnia wygodę i dużą przestrzeń do przechowywania.
  • Dodatkowy pokój pełni funkcję gabinetu, z biurkami, regałami i wygodnym fotelem – idealne miejsce do pracy w domu.
  • Łazienka z dużą wanną to strefa relaksu i komfortu.

Apartament przy ul. Leona Kruczkowskiego to doskonała propozycja dla osób, które poszukują nieruchomości łączącej prestiżową lokalizację, nowoczesne wykończenie i wysoki standard życia.

Budynek

W skład luksusowego kompleksu wchodzą cztery budynki mieszkalne architekturą nawiązujące do modernizmu i dyskretnie wykończone elementami drewnianymi. Niezwykle atrakcyjne otoczenie tej inwestycji zapewnia wygodę i prestiż. Patria idealnie wtapia się w parkowe otoczenie warszawskiego Powiśla. Podczas realizacji dołożono wszelkich starań, by istniejąca zieleń stanowiła integralną część osiedla - kameralne, wewnętrzne dziedzińce są częścią istniejącego parku.

Lokalizacja

Osiedle Patria zlokalizowane jest w jednej z najbardziej prestiżowych części warszawskiego Powiśla, przy ulicy Leona Kruczkowskiego w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, w pobliżu Pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskich oraz ul. Marszałkowskiej. Apartamenty "Patria" to propozycja dla najbardziej wymagającej grupy klientów. Osiedle uwzględnia parkowy charakter okolicy ulic Książęcej i Kruczkowskiego. "Patrię" wyróżnia nowoczesna i elegancka architektura oraz wysoki standard wykończenia. Inwestycja oferuje podziemne parkingi i wewnętrzny plac zabaw. Mieszkańcy mogą wybierać spośród bogatej oferty kin, teatrów, galerii, muzeów oraz sklepów i obiektów handlowych zlokalizowanych wzdłuż ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich. Dzięki rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej można szybko dotrzeć do wszystkich kluczowych lokalizacji Warszawy. Lokalizacja inwestycji gwarantuje prestiż i wyjątkowy komfort życia.

Koszty

Cena 14 000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (2000 PLN) + media (250 PLN) zawiera Internet i TV + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (500 PLN )

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17195
Miasto
Powierzchnia
120 m2
Sypialnie
2
Łazienki
2
Od centrum
1km
Piętro
4
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
03-10-2025
Balkon
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17195
Cena za miesiąc
14 000 PLN
Cena za/m2
117 PLN

Cena 14 000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (2000 PLN) + media (250 PLN) zawiera Internet i TV + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (500 PLN )

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Powiśle

Powiśle - najmodniejsza dzielnica stolicy nad Wisłą

Klimat Powiśla tworzą kilometry rekreacyjnych bulwarów wiślanych i niesamowite inwestycje mieszkaniowe położone przy kameralnych uliczkach.

Klimat Powiśla tworzą kilometry rekreacyjnych bulwarów wiślanych i niesamowite inwestycje mieszkaniowe położone przy kameralnych uliczkach.

Apartamenty Patria

Development
Development

Hamilton May prezentuje kompleks budynków apartamentowych Patria, miejsce unikatowe, położone w przepięknym zielonym otoczeniu Powiśla, w samym sercu Warszawy. Apartamenty Patria W skład luksusowego kompleksu mieszkalno - apartamentowego wchodzą 4 sześciopiętrowe budynki mieszkalne o ciekawej architekturze i eleganckich elewacjach. Niezwykle atrakcyjne otoczenie...

Może Cię również zainteresować:

Zaakceptuj ciasteczka

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.