Komfortowe mieszkanie z jedną sypialnią w świetnej lokalizacji przy Arkadii - Kłopot, Warszawa - for-rental, ref. 14701 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Komfortowe mieszkanie z jedną sypialnią w świetnej lokalizacji przy Arkadii


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować nowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie z jedną sypialnią położone na osiedlu przy Arkadii.

Mieszkanie o powierzchni 47 m2 składa się z salonu połączonego z wydzieloną widną kuchnią, sypialni z dużym dwuosobowym łóżkiem, łazienki z kabiną prysznicową oraz hallu. Zarówno w salonie, sypialni, jak i przedpokoju znajdują się pojemne szafy. Mieszkanie jest w pełni wyposażone w sprzęt AGD i gustownie umeblowane przy pomocy architekta. Posiada również system klimatyzacji. Do mieszkania przynależy duża przeszklona loggia o powierzchni 10 m2.

Apartament położony jest na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 składającego się z 12 kondygnacji naziemnych i 2 podziemnych. Konstrukcja osiedla mieszkaniowego rozpoczęła się w maju 2015, a deweloperem jest firma Dantex z Warszawy. Osiedle oferuje punkty usługowe, sklepy oraz zagospodarowaną zieloną przestrzeń wspólną. Inwestycja posiada systemy kontroli dostępu i całodobową ochronę.

Nieruchomość zlokalizowana jest na pograniczu Woli, Centrum i Żoliborza oraz znajduje się przy centrum handlowym Westfield Arkadia. Ponadto, dużym atutem jest bliskość biznesowego centrum stolicy, a od 2021 roku to sąsiedztwo nowoczesnego kompleksu budynków biurowych Forest. Jest to również sąsiedztwo warszawskiego centrum mody, designu i najlepszych kulinarnych punktów mieszczących się przy ul. Burakowskiej. Doskonała dostępność komunikacyjna zapewniona jest poprzez położenie 200 m od przystanku tramwajowego i autobusowego, a w niedalekiej odległości jest także Metro Dworzec Gdański. Co więcej, w pobliżu znajdują się liczne szkoły i przedszkola oraz tereny rekreacyjne.

Cena 3300 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + miejsce w parkingu podziemnym (200 PLN) + media (100 PLN)

Zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 18:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 14701
Miasto
Warszawa

Ulica

Dzielnica

cena
3 300 PLN
(723 EUR)

cena/M2
70 PLN

Powierzchnia
47m2

Sypialnie
1

łazienki
1

od centrum
4km

piętro
4

niedawna aktualizacja
25-03-2020