Loading...
Hamilton May Logo

Nowy dwupokojowy apartament w Porcie Praskim

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu apartamentu wykończonego w wysokim standardzie w Porcie Praskim

Apartament znajduje się na czwartym piętrze w nowym apartamentowcu. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, balkonu z ładnym widokiem oraz łazienki. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne, obowiązkowe do wynajęcia).

Port Praski to wymarzone miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody. Składać się będzie z czterech dzielnic, które będą wzajemnie się przenikać i tworzyć spójną całość. Miejsce to stanie się samowystarczalnym miastem w mieście odpowiadającym na wszystkie potrzeby mieszkańców. Stworzona zostanie wyjątkowa przestrzeń śródmiejska, nadwiślańskie bulwary i mariny, pływające restauracje oraz kawiarnie, skwery, pasaże, otwarta przestrzeń publiczna; na południowym pirsie – ogólnodostępny park krajobrazowy objęty programem Natura 2000.

Port Praski – miasto nowej generacji to inwestycja zlokalizowana na terenie dawnego portu, w odległości około tysiąca metrów od Starego Miasta i Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik, w sąsiedztwie dwóch stacji metra: Stadion Narodowy oraz Dworzec Wileński. Port Praski to cztery dzielnice o różnych funkcjach: od mieszkalnej poprzez biurową aż po rekreacyjną i naukową. Duch Starej Pragi, bliskość Wisły i panoramiczne widoki na Warszawę to kwintesencja tej inwestycji. Szlachetne materiały, takie jak piaskowiec na elewacji, stalowe detale, szklane tafle balkonów czy drewniana stolarka stworzą architekturę na najwyższym poziomie. Na parterze od ulicy Okrzei znajdą się lokale usługowe. Tutaj tworzy się nowe centrum Warszawy. Budynek łączy współczesne formy oraz tradycyjne materiały, tworząc nastrój europejskich apartamentów najwyższej klasy.

Cena 4300 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

W celu uzyskania szczegółowych informacji o ofercie prosimy o kontakt z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 17718
Miasto
Warszawa
Ulica
Józefa Sierakowskiego
Inwestycja
Powierzchnia
40 m2
Sypialnie
1
Łazienki
1
Od centrum
3km
Piętro
4
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Niedawna aktualizacja
04-10-2022
Balkon
Telewizja kablowa
Winda
Ochrona/ dozorca
Parking prywatny

Koszty

Ref: 17718
Cena za miesiąc
4 300 PLN
Cena/m2
108 PLN

Cena 4300 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (700 PLN) + media (100 PLN) + opcjonalnie miejsce w parkingu podziemnym (300 PLN ) + opcjonalnie Internet i TV (100 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Przewodnik Praga Północ

Praga Północ - dzielnica lokalnej bohemy na drugim brzegu Wisły

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Nowy dwupokojowy apartament w Porcie Praskim

Niczym berliński Kreuzberg - kolorowa dzielnica znana z kawiarenek, galerii i aktywnej lokalnej społeczności.

Port Praski

Development
Development

Port Praski Port Praski to wymarzone miejsce dla osób ceniących śródmiejski styl życia, a jednocześnie spokojny wypoczynek w otoczeniu wody. Składać się będzie z czterech dzielnic, które będą wzajemnie się przenikać i tworzyć spójną całość. Miejsce to stanie się samowystarczalnym miastem w mieście odpowiadającym na wszystkie potrzeby mieszkańców. Stworzona zo...