Mieszkanie ma jasny układ z drewnopodobną podłogą i wysokimi sufitami. Zostało wyposażone w pralkę, lodówkę, piekarnik oraz kuchenkę gazową. Pomieszczenie jest minimalistyczne i funkcjonalne, a duże okna oferują widok na panoramę dzielnicy. Nieruchomość jest gotowa do zamieszkania.
- Powierzchnia 40 m² z wysokim sufitem i drewnopodobną podłogą
- Kuchnia wyposażona w kuchenkę gazową, piekarnik i lodówkę
- Łazienka z prysznicem
- Jasny pokój z dużymi oknami i klasycznym oświetleniem
Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim, 4 piętrze kamienicy z 1954 roku. Budynek jest niskim, spokojnym obiektem bez windy, co sprzyja kameralnej atmosferze. Wejście zabezpieczone jest domofonem. Elewacja i wnętrza klatki schodowej zachowały klasyczny charakter z prostymi, schludnymi detalami.
- Kamienica z 1954 roku z czterema piętrami
- Budynek z systemem domofonowy
- Utrzymane i zadbane wspólne przestrzenie
- Solidna konstrukcja i klasyczne drewniane drzwi
Mieszkanie położone jest przy ulicy Iwickiej na Mokotowie, z doskonałym dostępem do tramwaju i autobusów. Bliskość punktów komunikacji miejskiej zapewnia wygodę podróżowania po Warszawie. Okolica jest typowo miejska, oferująca sklepy, usługi oraz zielone tereny rekreacyjne na wyciągnięcie ręki.
Cena 3800 PLN miesięcznie zawiera czynsz administracyjny + media (200 PLN) zawiera komórkę lokatorską
Zapraszamy do kontaktu z Hamilton May, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na prezentację tej przestronnej nieruchomości.