Hamilton May prezentuje ofertę domu, położonego na pięknej działce w Konstancinie. Dom idealny dla rodzin. - Lipowa, Konstancin-jeziorna - for-rental, ref. 13793 - Hamilton May
Wybierz nieruchomości, które chcesz obejrzeć
Wyczyść listę
Niepoprawny numer
Zapoznałem/łam się z treścią klauzili informacyjnej.

Hamilton May prezentuje ofertę domu, położonego na pięknej działce w Konstancinie. Dom idealny dla rodzin.


Minimalny okres wynajmu: 12 miesięcy

Willa w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 705m2, jest usytuowana na zadbanej działce o powierzchni 935m2. Dom położony na bliskim Konstancinie w Klarysewie w niedalekiej odległości do szkoły Amerykańskiej.

Dom składa się z czterech poziomów: piwnica, parter, 1 piętro oraz 2 piętro/poddasze. Piwnica składa się z garażu, kotłowni, pralni, pomieszczenia gospodarczego oraz sali wypoczynkowej z basenem i łazienki. Parter to kuchnia, jadalnia połączona z wyjściem na piękny taras do ogrodu, przestronny bardzo wysoki salon z kominkiem, garderoby oraz wc. Pierwsze piętro to trzy sypialnie typu master z własnymi łazienkami oraz garderobami. Na ostatnim piętrze znajdują się trzy sypialnie i dwie łazienki. Dom wykończony w bardzo wysokim standardzie, kuchnia, w pełni wyposażona w wysokiej jakości sprzęty AGD. Ogrzewanie podłogowe w całym domu. Wszystkie pomieszczenia bardzo dobrze doświetlone, dzięki dużym oknom. Dom położony na działce z dużym zadbanym ogrodem pozostawiającym duże możliwości do indywidualnej aranżacji.

Budowa domu ukończona w 2019 roku. Dom nigdy nie zamieszkany wykończony przy użyciu najwyższej jakości materiałów budowlanych i sprzętów domowych. Wybudowany przez przedsiębiorcę z branży budowlanej, na potrzeby własnej rodziny, który to nie szczędził nakładów finansowych na realizację projektu stanowi atrakcyjną propozycję dla potencjalnego klienta poszukującego nowego luksusowego domu gotowego do zamieszkania.

Konstancin Jeziorna to od lat najbardziej prestiżowy adres w Polsce. Zawdzięcza to statutowi uzdrowiska, przyjemnym sąsiadom, pięknym działkom, bliskości Warszawy oraz dostępem do usług i dobrej komunikacji publicznej. Konstancin Jeziorna oddalony jest od ścisłego centrum Warszawy o zaledwie 16km dobrego dojazdu. Ta odległość zapewnia możliwość sprawnego przedostania się do centrum miasta, a równocześnie gwarantuje ciche i pełne zieleni otoczenie oraz zdrowy klimat.

Cena 30000 PLN miesięcznie + garaż

Serdecznie zapraszamy na prezentację.

Zdjęcia nieruchomości

Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na: (+48) 22 428 16 15
Jesteś zainteresowany tą nieruchomością?
Zadzwoń do Hamilton May od 9:00 do 17:00 na:
(+48) 22 428 16 15
Prosimy o kontakt, by uzyskać informacje o naszej prowizji.
oferta nr 13793
Miasto
Konstancin-Jeziorna

Ulica


cena
30 000 PLN
(7 069 EUR)

cena/M2
43 PLN

Powierzchnia
705m2

Sypialnie
6

łazienki
7

od centrum
16km

piętro
Parter

rozmiar działki
935m2

niedawna aktualizacja
14-01-2020