Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Komfortowy dom z oddzielną częścią biurową w Wilanowie.

Hamilton May ma przyjemność zaprezentować duży, jasny i komfortowy dom w Wilanowie w okolicy ambasad. Dom jest idealną propozycją dla rodziny z dziećmi, które uczęszczają do międzynarodowych szkół zlokalizowanych w Wilanowie (szkoła francuska i brytyjska) lub Bielawie (American School of Warsaw).

Dom o powierzchni 368 m2, posadowiony jest na działce o powierzchni 460 m2. Na parterze składa się z holu wejściowego z toaletą dla gości, przestronnego salonu z wyjściem na ogród, oddzielnej kuchni i gabinetu. Z holu można także przejść do garażu lub do klatki schodowej prowadzącej do oddzielnej biurowej części. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia główna z dostępem do tarasu zimowego, druga sypialnia, łazienka z wanną, łazienka z prysznicem i sauną, a także kotłownia z pralnią. W oddzielnej części domu na pierwszym piętrze znajduje się druga kuchnia, łazienka z prysznicem i salon ze schodami prowadzącymi do trzeciej sypialni z dużą garderobą. Dom jest wynajmowany bez mebli poza wbudowanym szafami, posiada automatyczne żaluzje antywłamaniowe i system kamer. Garaż na jeden samochód jest w bryle budynku, na działce przed garażem są dwa miejsca postojowe, a na ulicy przed posesją dodatkowe miejsca do parkowania.

Nowoczesny budynek o ładnej bryle posadowiony na prywatnej działce z dostępem do głównej wylotowej arterii do Warszawy.

Nieruchomość położona jest blisko pięknych terenów rekreacyjnych w Powsinie i Konstancinie, w niedalekiej odległości od szkoły amerykańskiej American School of Warsaw oraz szkół położonych na Starym Wilanowie. W okolicy znajduje się obwodnica południowa oraz komunikacja miejska prowadząca do centrum Warszawy.

Cena 12 000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (400 PLN) + media (2500 PLN) zawiera garaż + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 20025
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
368 m2
Sypialnie
3
Łazienki
4
Liczba pięter
2
Rozmiar działki
500 m2
Min. okres wynajmu:
24 miesięcy
Niedawna aktualizacja
07-05-2024
Telewizja kablowa
Ogród
Internet
Parking prywatny

Koszty

Ref: 20025
Cena za miesiąc
12 000 PLN
constant.rent per m2/m2
33 PLN

Cena 12 000 PLN miesięcznie + czynsz administracyjny (400 PLN) + media (2500 PLN) zawiera garaż + opcjonalnie Internet i TV (150 PLN)

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Plan nieruchomości

City: Warszawa Street: Zapłocie Region: Wilanów Subregion: Powsin Price: 12000 PLN Bedrooms: 3 Bathrooms: 4 Plot size: 500m2 Price/m2: 33 PLN - plan

Przewodnik po dzielnicy Wilanów

Wilanów - ulubiona mieszkalna dzielnica Warszawy

Leżący przy południowej dzielnicy Warszawy Wilanów ma wszystko, czego potrzeba do życia: od ogromnego Miasteczka Wilanów, przez obszary domów jednorodzinnych po liczne tereny zielone.

Leżący przy południowej dzielnicy Warszawy Wilanów ma wszystko, czego potrzeba do życia: od ogromnego Miasteczka Wilanów, przez obszary domów jednorodzinnych po liczne tereny zielone.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.