Loading...
Hamilton May Logo Hamilton May

Reprezentacyjny dom na Sadybie

Hamilton May z przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom z początków XX wieku, położony w bardzo cichej i spokojnej okolicy.

Dom mimo działań wojennych zachował swoją pierwotną bryłę i po wielu latach w 2016 roku rozpoczęto rewitalizację która zakończyła się na początku roku 2019. Budynek został przywrócony do świetności pod okiem konserwatora zabytków. Została przywrócona stolarka okienna i drzwiowa a na podłogach znalazły się lite deski dębowe (jodełka pałacowa). Dom składa się z czterech poziomów:

  • piwnica 45m2,
  • parter 123m2,
  • piętro 117.8m2 
  • poddasze 96.5m2.

Piwnica Posiada pomieszczenie rekreacyjne, WC, saunę oraz pralnię/kotłownię. Parter składa się z 33 metrowego salonu, oranżerii, jadalni, kuchni, WC oraz dużego 23 metrowego gabinetu. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie przy czym największa sypialnia ma 31m2 a najmniejsza 15m2, ponadto na tym samym poziomie znajdują się dwie łazienki, dodatkowe WC oraz garderoba. Na ostatnim poziomie znajdują się dwa dodatkowe pokoje (klimatyzowane) oraz łazienka.

Dom wybudowano 1923 roku, nieruchomość stanowi przykład zabudowy z okresu formowania się Miasta Ogrodu Czerniaków, dzisiaj Miasto Ogród Sadyba. Budynek to przykład jednego z nielicznych obiektów zachowanych na Sadybie z okresu międzywojennego.

Nieruchomość zlokalizowana na Mokotowie a dokładniej na Sadybie. Bardzo blisko Sadyba Best Mall oraz Szkoła Brytyjska, ponadto dojazd do centrum zajmuje około 20 minut.

Cena 37 000 PLN miesięcznie zawiera 2 miejsca parkingowe zewnętrzne

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z biurem Hamilton May.

Szczegóły nieruchomości

Ref: 13609
Miasto
Dzielnica
Powierzchnia
382 m2
Sypialnie
5
Łazienki
3
Liczba pięter
2
Rozmiar działki
956 m2
Min. okres wynajmu:
12 miesięcy
Dostępne od:
31 Lipca 2024
Data aktualizacji
17-05-2024
Klimatyzacja
Ogród
Internet
Parking prywatny

Koszty

Ref: 13609
Cena za miesiąc
37 000 PLN
constant.rent per m2/m2
97 PLN

Cena 37 000 PLN miesięcznie zawiera 2 miejsca parkingowe zewnętrzne

Hamilton May pobiera opłatę za wynajem tej nieruchomości. Opłata pobierana jest po przeprowadzeniu transakcji, gdy podpisana zostaje umowa najmu.

Zainteresowała Cię ta nieruchomość?
Umów się na oglądanie

Twoje dane przetwarzamy zgodnie z naszą Polityką prywatności

Przewodnik po dzielnicy Mokotów

Mokotów - od skupiska biurowców do willi dyplomatów

Jedna z kluczowych dzielnic Warszawy i dom dla 200 000 mieszkańców. Oferuje wszystko od biurowców na Służewcu, przez kameralne kamieniczki i dawne wille, po nowoczesną architekturę mieszkaniową.

Jedna z kluczowych dzielnic Warszawy i dom dla 200 000 mieszkańców. Oferuje wszystko od biurowców na Służewcu, przez kameralne kamieniczki i dawne wille, po nowoczesną architekturę mieszkaniową.

Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony. Państwa prywatność ma dla nas ogromne znaczenie, a bezpieczeństwo danych to priorytet. Korzystamy z plików cookies, które pomagają nam dostosować treść do indywidualnych preferencji oraz dostarczać jeszcze wyższą jakość usług. Prosimy o wyrażenie zgody na korzystanie z plików cookies i zapoznanie się z polityką prywatności.